Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo da pohvalim lindu, sve doslo bez ikakvih problema 8 (ne racunam danas jer je stiglo oko 8 ujutro.) dana od naruđbe. Stealth nemaju i posalju nesto kao obicno pismo, ali diskretni su i stavili su nepovezanog posiljatelja (neki shop haljina u spanjolskoj.)
Znaci za HR ide sve odlicno, Brzi, diskretni i primaju paypal sto je meni najvaznije :)
 

Prilozi

  • 20200515_124339.jpg
    20200515_124339.jpg
    284,9 KB · Pregleda: 142
20.05.2020
23
9
3
25
Da bas vidim to za lindu, istražujem malo pa cu naruciti... razmišljao sam da uzmem samo auto, jer dog stignu menke necu imati vremena, jer sam citao negde da moze do 10 meseca da se growa...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
05.01.2020
2
2
3
53
Pozdrav drugari
Ako moze pomoc :)
Kada narucujete preko Linde za Srbiju, koji shipping method birate i kako to u praksi stize?
Meni daje samo opciju Delivery by courier za 22.99 e
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ljubisa livac
18.09.2017
2
0
1
31
Pozz drugari
Ima li koga iz Novog Sada da je u skorije vreme narucivao a da mu je stigla posiljka i sa kog sajta?
Cuo sam da je u NS-u najgora carina, pa ne bih rizikovao ako vecini ne prolazi...
I koja je procedura ako skontaju paket na carini? Da li se samo oduzima ili ide varijanta krivicne prijave...?
Hvalaaaa :let:
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Da ali to pod uslovom da te pozovu da preuzmes! Kad narucis ocekuj posiljku u postanskom sanducicu, a ukoliko dobijes poziv da ides da preuzmes paket, to ne radis i kazes da ti nisi nista narucivao i da te ne interesuje licno preuzimanje. Samo ukoliko licno odes i potpises da si preuzeo paket, ide krivicna prijava.
 

daktilograf

Aktivan Član
03.09.2019
197
712
93
Somalirana de Pufna
Tako je, ako poručiš običnom poštom, a siguran si da se ne vodi nikakav postupak ili istraga protiv tebe stićiće ti paket bez problema. Poštanske pošiljke su nepovredive osim u slučaju da postoji sudski nalog da se otvore. To može da se desi i zbog pošiljaoca (zašta je mala šansa i neće se desiti na našoj carini) ali u tom slučaju pridržavaš se saveta gore i ne preuzimaš i ne potpisuješ ništa.
 
29.04.2020
3
1
3
29
Poz svima, da li je kasno sada za outdoor grow? U pitanju su Northern Lights auto od seedsman-a, racunajuci da ce proklijati sada za 3-4 dana, planiram vanjski uzgoj, da li se isplati pokusati i koliko ce manja kolicina biti na kraju od biljke? Hvala