Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
749
4.425
163
41
Unutar EU mislim da nema kontrole.Ja sam dosta poslednje vreme kupovao sto iz spanije tako i iz holandije.Jedina razlika kod ova dva sedbanka je sto sam kod OSS morao ici podic pismo dok kod sensi ubacuje postar u sanduce.

Brrrrrr

Aktivan Član
12.02.2017
162
261
63
40
Beč
Otisao sam i rekli mi da se nalazi u posti ali ne znaju gdje je trazili trazili nema kaze dodi u ponedeeljak rekao vratite kad ga nadete, jos veceras sam ovdje...

INFORMACIJA ZA BOSNU OD HEMPATIE

Na upit saljete li za BiH gnjoivo.

Odgovor je bio:

Pozdrav.

Žao nemamo mogučnosti slanja gnojiva u BiH. BiH ima zahtjeve za certifikate kojeg gnojiva u našem asortimanom nemaju. Ako ste blizu Hr bi vama mogli tamo poslat na poštu pa tamo pokupite ili možda koji prijatelj koji bi to mogao pokupit u njihovi pošti. Jedina opcija slanja je sjeme.

11.09.2018
1
0
1
Meni je prije par dana iz Hempatie došla cijela oprema uklučujući i 120 X120 box i izdjele .Bilo je 4 paketa preko GLS.Frajer dobacio na vrata .U jednom od tih paketa bile su i sjemenke 10 komada gorila .Sve ok

24.06.2020
17
8
3
imali kakvih novosti za rqs za hr.bas planiram naruciti i evo ovo vidim.
edit.gotovo uzeo ekstra stealth pa sta bude

Poslednja izmena:
05.07.2020
3
1
3
28
Meni je par narudžbi normalno prošlo do ove, al javio sam se ovima u rqs i ponudili su mi poslati istu posiljku ili vaučer 50€ . Taj drugi paket stigao bez problema, tako da je moguče da je netko iz pošte zaštekao sebi ...
@BrokulaBranko Jesam, dobio 3 Northern Light automata .

• Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko