Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2014
28
8
3
Naručeno iz ssc 15.4.,poslao pare u duploj koverti a u ssc mi kažu da još nije ništa stiglo pa se mislim da je neko presreo kovertu i pokupio keš,to bi baš bilo do j...
 
09.05.2014
2
0
1
dobar dan, pozdrav svima koji vjeruju u zdraviji zivot :D
prosao sam malo kroz postove, pa me zanima - netko je spomenuo grow shop u Mariboru, ja sam u Hrvatskoj ali 45 min. autom do Maribora.
Nekako mi je bolje otici tamo nego online kupovina (ne volim nase poste i carine).
Da li bi mi netko mogao poslati u inbox adresu tog shopa (ako se moze tamo fizicki otici i kupiti sjemenke).
Moze i Ljubljana, Graz nema veze.....ali Maribor je najblizi!
Hvala unaprijed.
 

portoriko

Aktivan Član
15.01.2014
58
52
18
Bio sam ja u MB-u prije par godina,sve ok, blizu je i želj. i autobusna stanica tako da se lako nađe,ali ne znam da li ćeš naći menke, pa je najbolje da prije provjeriš telefonski. Ako se bojiš tragova, kupi u pošti karticu za 15kn i zovi sa javne govornice. Sretno,lp
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
pozdrav ekipa....evo prvi put postiram,pa bih vas molio da budete korektni prema mojim eventualnim greskama ili nepostivanju pravila(ma da mislim da sve radim po propisu ;-) )
ovako,zanimam me jeli netko narucivao sjeme postom(sa otkupninom) sa stranice ***********? jesu li sigurni i anonimni?
unaprijed hvala
LP
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja uvjek u otkupnom pismu, nikakvih problema nikad. Jedino me zadnji put poštar pitao da šta je to tako skupo u takoj kovertici. Inače poštar mi je treći susjed u protivnom sumnjam da bi me pitao tak šta da me nezna.
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
nego nisi mi rekao jesi li narucivao bas sa te stranice ili neke druge?? jer sam procitao da je netko vec narucivao sa te stranice i da ga je copila rija...ne znam detalje kao sto su, jel im bio sumnjiv od prije ili ga je netko drukao i sl.
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Pozdrav ekipa
hteo bih da pitam da li je neko narucivao ove godine menke u srbiju i sa kojeg sajta? Sa aliena sam jos davno probao i rekli su da je problem za srbiju. Onda sam probao herbies pick n mix i stiglo mi je par puta pa jednom nije, pa je opet stiglo par puta i sada prvi put kada sam narucio ove godine nije stiglo... Ako neko moze nek mi pomogne i posavetuje me sa kojeg sajta da kupim, znam da je zabranjeno reklamiranje sve mi je jasno ali vise ne znam kome da se obratim u vezi toga pa bih vas molio za pomoc. Posaljite privatnu poruku ili nesto. Nema mesta za jos jedan propust
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.912
358
Socotra Island
eelslap.com
Mislim da je sve u Srbiji lutrija sto se narucivanja tice .
Nista nije 100% sigurica sa nasom zakonima, carinom i ekipom tamo ...

Ja licno ,poucen iskustvom ,se nikada nisam zezao sa narucivanjem .
Otvarali su mi svaki drugi paket ,sadrzao on elektronske delove ,kablove ,ili bilo sta drugo ...
Odes sam i kupis ili ako neko ide u inostranstvo ,das mu kintu i cao .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
pa ako si pitao jel s te stranice narucivao a on odgovorio da je, nije mislio na neku drugu..lol
to sam i mislio,ali opet nikad dosta sigurnost,bar sta se ovih stvari tiče...gledao sam dvd-e od Barry Coopera-Never Get Busted i mogu ti reci da sam saznao masu stvari na koje nisam bas obracao previse pozornosti do sada...Liku skidam kapu :clap: :clap: :clap:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
opet moram da upozoravam clanove kojima je tesko da prvo procitaju pravilnik, a i da se cita tema od pocetka naletelo bi se na to upozorenje i bez citanja pravilnika https://vutra.org/topic/1870-kupovina-semenki/?p=239269:

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.