Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Ja sam sredinom prošlog mj naručio, shipping by courier poslali kroz 3 dana, i sve stiglo uredno kroz tjedan dana... Vrlo moguće da im pošta ne šalje, jer kada je HR bila u lockdownu prodao sam bio neki item na eBayu pa nisam mogao poslati čovjeku u DE nego sam morao GLS
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Što se tiče RQS točno je da više NE šalju u Hrvatsku. Poslao sam im mail jer sam već dosta puta od njih uzimao (pa i nedavno mi je dostavljen paket) i potvrdili su mi da zbog Španjolskih zakona više ne dostavljaju u Hrvatsku. Iako iskreno mi nikad paket nisu iz Španjolske dostavili nego iz NL
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Dok narucujete s linde uzmite jednu od ovih opcija barem za sada dok je ovo stanje u svjetu s koronom i lockdownovi na sve strane. Drzavne tvrtke ne rade, odnosno rade samo prioritetne poslove. Tako da nazalost vi koji ste narucili na ovaj nacin probajte pregovarats lindom da vam posalje preko kurira i da doplatite razliku u cjeni jer inace cete cekat da se drzave pocnu otvarat.

Privatne kurirske sluzbe rade normalno, jer moraju da bi prezivjeli tako da s njima sve ide regularno. mozda su sporiji za 1-2 dana nego inace ali ide glatko sve.
Screenshot_7.png

Meni paket narucen 3.11 dosao 9.11
paket narucen 8.11 poslan danas, ocekujem ga sljed tjedan iako stigne i ovaj doc.

Mali dodatak:
Pazite na sve detalje tjekom naruđbe, jer sa suportom necete nista promjenit. ja sam recimo narucio na krivu adresu, dogovorio sve na support s njima da izmjene, (isto tako da stave stealth posiljku jer me uvjerava da sam narucio u org pakiranju, iako sumljam jer pazim da izaberem stealth uvjek dok je sjeme u pitanju.)
I sad gledam paket poslan na krivu adresu. ja ga pitam na mail sto i zasto kad bi on meni rekao sljedece. Znaci strasno.. 20 mailova izmjenili sve dogovorili da izmjeni i na kraju posalje i kaze nemoze.. Mogo je odmah rec ponistit naruđbu ja bi napravio novu ispravnu i nikom nista. a ovako nek se ja snalazim oko preuzimanja.
Screenshot_10.png
@crazydave Nazalost nista se ne moze rijesiti preko suporta. evo mene sad uvjeravaju da sam budala lagano receno. da nismo nista dogovorili na mail nego da mi je rekeao da nemoze odmah. ja njemu na to samo poslao screneve mailova gdje smo sve dogovorili, zanima me sto ce sada reci..

EDIT nakon sat i pola natezanja kako on nije nista od toga rekao. dok mi pukao film i trazio povrat ili kontakt od nadleznog. rekao da mu je zao i da je narucio vracanje paketa da ispravi sve greske. nadam se da je sve rijeseno.
 
Poslednja izmena:

crazydave

Aktivan Član
04.07.2011
85
401
53
Baš sam to pokušao napraviti i kažu šalju u četvrtak ;D
Nadam se da će se držati dogovora jer već i previše čekam
IMG_20201110_184002.jpg

Šta im znači ovo Ivo?
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: Jolly Joker
01.10.2020
20
26
3
Ja sam vec jednom poslao mail supportu jer je paket vanka vec, i rekli su mi da cekam dalje, sad neznam bili pita da nadoplatim ili sto?
Sto je najgore nije stvar novaca nego sam ufilma da ce ovaj biti sigurniji :zvezda::
 
21.10.2020
49
116
33
56
Preko seedsmana sam usao na weldpay i onda me posle weldpaya izbacio na nesto trece sto mi je jako sumnjivo i nejasno. i samo sam izasao i probao preko sensija i tu mi nije izbacio nikakve sporedne sajtove ali kada sam kliknuo da platim pisalo je da je kartica blokirana ali NIJE...u radnjama mi uvek lepo funkcionise ovako na terminalima. Tako da sam ja poslao kes nirvani za 5 fem og kushetine jer sam tako uvek narucivao i lepo je stizalo. Pokazalo mi je da sada u nirvani imaju opciju placanja visom ali se prilikom placanja registruje na kartici sa recju SEEDS u naplati tako da ne verujem da bi to iko zeleo ..... Ocekujem za dve nedelje seme. E sad tako je bilo pre korone mozda se malo oduzi sada.
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
I ja sam imala neugodna iskustva s OSS, naručila sam početkom 3. mj, neposredno prije LD i dobila krajem 6 :D, nakon 20-tak ili više mejlova. poslali su oni odmah, ali je stajalo u Madridu u odlaznoj pošti, Svejedno su odgovorili da oni ne šalju u H, pa im pošaljem link gdje stoji, pa se vadili na LD, pa LD, pa LD, da pošta uopce ne funkcionra, šta opće nije bila istina jer sam provjerila, pa opet lock down, jednostavno nisu htjeli poslati zahtjev pošti što su mogli nakon mj. dana, niti lovu vratiti niti ništa napraviti nakon skoro 2 mjeseca

i onda sam im dala razuman rok od mjesec dana da rješimo problem pozvavsi se na EU potrošačke zakone kod internetske trgovine

i onda sam dobila šta sam kupila u roku od 2 tjedna :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
I ja sam imala neugodna iskustva s OSS, naručila sam početkom 3. mj, neposredno prije LD i dobila krajem 6 :D, nakon 20-tak ili više mejlova. poslali su oni odmah, ali je stajalo u Madridu u odlaznoj pošti, Svejedno su odgovorili da oni ne šalju u H, pa im pošaljem link gdje stoji, pa se vadili na LD, pa LD, pa LD, da pošta uopce ne funkcionra, šta opće nije bila istina jer sam provjerila, pa opet lock down, jednostavno nisu htjeli poslati zahtjev pošti što su mogli nakon mj. dana, niti lovu vratiti niti ništa napraviti nakon skoro 2 mjeseca

i onda sam im dala razuman rok od mjesec dana da rješimo problem pozvavsi se na EU potrošačke zakone kod internetske trgovine

i onda sam dobila šta sam kupila u roku od 2 tjedna :)
hmmm...meni je od njih znalo stichi u roku od 3-4 dana ( dodushe ljeti , tj. kada je vishe direktnih letova ) , ali moram priznat da nisam kupovala vech su mi slali za tst grow....nisam nishta naruchivala u vrijeme lockdown-a , ali jesam primjetila da se ljudi zhale masovno , i ne samo na oss...shtekalo je svima
( njihov black gum je bio dobar..ukenjali su ga negdje pretproshle godine...mozhda je sada ponovno ok.. btw. onaj CBD LemonAid im je vrlo dobar )
 

dori

Aktivan Član
05.02.2020
121
2.033
143
Baš sam to pokušao napraviti i kažu šalju u četvrtak ;D
Nadam se da će se držati dogovora jer već i previše čekam
Lindu cekao 2 meseca iz Spanije za EU, poslali tek posle 45 dana,jer oni kad se naruci uglavnom nemaju semena ako nisu njihova (Linda Seeds) tj.
ako je neki drugi breeder oni narucuju od nekog dobavljaca i zato se ceka toliko.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Jos jedno iskustvo, ovo me je doslovno kostalo zivaca.
Paket s Linde narucen kurirskom sluzbom zavrsio na carini, vrijednost paketa je 114€ mozda je to bilo okidac pregleda, ne bih znao, sumljam da je to.
Kako sam imao problema s krivom adresom i imenom naruceno, ispravljali to sve, povlacili su paket nazad mjenjali stvari, oprala me paranoja da su na racunu moji podaci ali srecom Ivo iz linde je sve to sredio, tako da pohvala na rad linde nakon svega, barem su temeljiti i posalju znak isprike.
Screenshot_4.png
Paket je prosao ni sam ne znam kako (preko 70kom) najbolje od svega u org pakiranju., U paketuje sve kako treba cak ima i viska menki. Narucen na drugo ime i adresu tako da mi je blaza paranoja, ali oprezno ljudi I kurirske sluzbe (GLS, UPS, DHL, itd.) zavrsavaju na carini bez obzira na europsku uniju.
 
Poslednja izmena: