Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dori

Aktivan Član
05.02.2020
121
2.033
143
Nista nije bilo jer ovde su legalna semena al nikad mi nisu otvorili do sada a narucivalo se 10x i prvi put narucim od Linde i otvore.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Ja sam do sada uvjek narucivao do 50€ i nikad nista ovo mi je bila prva veca naruđba i odmah na carini bilo, ali ne razumijem jer paket nije otvaran uopce.
 

Yi_

10.05.2018
63
50
18
Zna li tko što se događa s Dinafemom? Već par dana gledam, slao sam im upite i zvao sam ih ali nisam dobio povratne informacije. Stranica je tu ali ne može se ništa naručiti.

Gore pri vrhu stoji obavijest: "We are unable to process any orders until further notice
Dear customers,
We are very sorry to inform you that, against our will, we are now unable to engage in any commercial activity. We are working round the clock to resume normal activity as soon as possible, but we still don't know when we'll be able to operate normally.
We'll keep you informed of any developments.
Thank you very much for your trust. "


Inače kupujem na njihovoj stranici, mogu se naručiti i sjemenke iz ostalih banaka, širok je izbor, a za crni petak imaju akcije kolko kupiš tolko još dobiš i to mi je izvrsno. U slučaju da ne riješe ovaj problem koji imaju (a nezz o cemu se uopce radi, je li to zbog korone ili nešto drugo), moram se osigurat na drugi način. Koje su još banke pouzdane, da rade dostavu u RH i da nisu ograničene samo na svoju ponudu, odnosno da preko njih mogu kupiti itudje sjemenje. Pretpostavljam da ce sve imati akcije na black friday
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
predpostavljam oni i uoče sjemenke ali to je onda papirologija i nepotreban posao,
uvjeren sam da postoje i kamere preko kojih se može raspoznat materija biljna podrijetla,neznam sa kakvom opremom raspolažu?
bilo bi lijepo da se javi netko tko ima info iz prve ruke kakva je procedura pa da pomogne narodu
 
D

Deleted member 63729

Guest
na stranici od linda seedsa 3 sjemenke lsd-a od barneys farma kosta 10,5 eura neka je greska u cijeni narucio sam u originalnom pakiranju zato sto nisam vjerovao al stiglo je sve kak treba. eto tko hoce neka iskoristi priliku ja sam napravio zalihu :banana_rasta:
 
21.01.2020
4
4
3
38
Zna li tko što se događa s Dinafemom? Već par dana gledam, slao sam im upite i zvao sam ih ali nisam dobio povratne informacije. Stranica je tu ali ne može se ništa naručiti.

Gore pri vrhu stoji obavijest: "We are unable to process any orders until further notice
Dear customers,
We are very sorry to inform you that, against our will, we are now unable to engage in any commercial activity. We are working round the clock to resume normal activity as soon as possible, but we still don't know when we'll be able to operate normally.
We'll keep you informed of any developments.
Thank you very much for your trust. "


Inače kupujem na njihovoj stranici, mogu se naručiti i sjemenke iz ostalih banaka, širok je izbor, a za crni petak imaju akcije kolko kupiš tolko još dobiš i to mi je izvrsno. U slučaju da ne riješe ovaj problem koji imaju (a nezz o cemu se uopce radi, je li to zbog korone ili nešto drugo), moram se osigurat na drugi način. Koje su još banke pouzdane, da rade dostavu u RH i da nisu ograničene samo na svoju ponudu, odnosno da preko njih mogu kupiti itudje sjemenje. Pretpostavljam da ce sve imati akcije na black friday
I sa Humbold ima neka problem ne samo sa Dinafem.. Veoma cudno, primetujem kako da nema dostave za svezo seme iz vece banke. Nekade sam procitao da radi korona u svjet imalo znatno vise veoma goleme zalihe za sjeme.. Neka pise neko ako ima info oko ovo