Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.03.2021
36
82
18
Pozz svima vutrasi,nov sam ovde i lepo je biti deo ove ekipe...

Inace i dinafem i Humbold su u ozbiljnim problemima skoro pola god.unazad,sto je za mene veliki problem,sto se humbolda tice...zato sto mi je Humbold najbolja banka na svetu,definitivno,za outdoor su#1 i odmah zatim je Barneys,bar po meni ..

Vec 5 meseci ganjam njihovo seme ,ali ga skoro nigde i nema vise zato sto su obustavili prodaju..elem,narucio sam Blue dream iz Slo i to je bilo poslednje pakovanje,tj.2 pak. po 3 kom,i cekao sam skoro 3 jebenih meseca i na kraju nisam smeo ici da podignem posto mi je previse nelogicnosti bilo(a najjace od svega je to sto mi je likusa poslala u orginalnom pakovanju,a poslao sam joj bezbroj mejlova da mi posalje neki dobar stealth,cak sam joj i platio preko i jos i castio preko toga i dzaba)..A na sajtu za pracenje od kada je stiglo na carini 25.12. nikakvo kretanje nije imalo,sve dok jednog dana nije postar dosao(pre dve,3 nedelje) i maltene vristao ispred dvorista,SAMO DA BI MI URUCIO PAPIR jebeni da moram otici u postu da podignem obicno zuto pismo,kao ne zna zasto moram podici u posti,moguce da je kao paket preveliki i te fore,a obicno ti postar ostavi papiric KADA NISI KUCI,znaci u 99,9%..i normalno nisam ni otisao..i nadam se da ce se vratiti u Slo...
moj savet NIKAKO ne uzimajte pracenje posiljke,samo najobicnijim pismom,ne zutim i to je to i NIKAKO preporuceno..narucio sam opet pre par dana green crack,jedino ostalo od humbolda,rekoh joj u obicno pismo,cestitka i te fore i videcemo sta ce biti..jedino je njesra sto se moze zagubiti i nikom nista,posto nema nikakvo pracenje.. saznao sam iz prve ruke od nekih ljudi da je to najsigurnije i da im tako stize bez ikakvih problema,redovno..mozda se zagubi jedna od 20,30..pozz svima odoh sad imam obaveze neke..zivi bili
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Nisam naručivao duže vreme, ranije sam išao preko Seedman-a i Seed City-ja, pa da vidim da li su ok i dalje za slanje u SRB? Vidim da je Linda propala priča, izbegao bih njih. Aj malo neka iskustva i preporuke?
A, da, i da li je još uvek bezbedno preko kartice plaćanje, ne bih da se bakćem sa btc? Uvek uzimam do 40e max...
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.233
143
Jamrock
Da li je neko porucivao semenke za Srbiju sa mogucnosti placanja pouzećem, nemam kreditne kartice, a ni kriptovalute, krenuo sam za Češku prošle nedelje ali su me vratili sa granice jer nemam ni radnu ni boravišnu vizu, probao sam preko Hempatie medjutim ne postoji način placanja pouzeclćem, hvala unapred i izvinjavam se ako je vec negde to napisano nisam uspeo da pronadjem.
 
03.03.2021
36
82
18
Mr.Bud i mislim da je dostava jos uvek besplatna..trazi obicno pismo ...za Automatik..
Izvinjavam se adminima-moderatorima ako sam nesto pogresno napisao..nije mi to uopste bila namera..
 
Poslednja izmena od urednika: