Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nego, od kad je Engleska izletila iz Europe jel, mene panika ista od tamo narucivati. Kupio sam neki smrdljivi grijac za susilicu i platio carinu plus trosak obrade. Doduse, kutija s ebaya jel, medjutim svejedno. Nije da prizivam ikome ista nego kod mene panika pa reko da vidim ima li smisla sta pisem. Brexit i to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and Sitri
13.01.2019
4
1
3
Pozdrav, na Hempatii i Mr bud postoji opcija plaćanja pouzećem ima li ko iskustva sa tim i sa plaćanjem preko kartice posto nisam video da baš neko piše o ovim vrstama plaćanja. Hvala
 
13.01.2019
4
1
3
Piše od pre neke 2,3 god, mene zanima sad u skorije vreme, ne pada mi na pamet da čitam od 2007 godine, pritom se od tad do sad promenilo mnogo što šta... Ako se razumemo, Hvala
 

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
Pozdrav,novi sam,pokusavam ovih dana da narucim menke ali ne uspijevam,neki odbijaju karticu,neki ne salju ovdje,inace BiH,tako me nesto i upravi na ovaj portal.

Ako je neko u zadnje vrijeme narucivao iz BiH nek pomogne.
 
Poslednja izmena od urednika:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
E baš da neko odbija karticu... :crazyd:
Pisalo je u nekoj temi da je ponekad, zavisi od banke do banke ili vrsti kartice, potrebno imati na računu nešto više novca nego što iznosi narudžbina. Možda je to kod tebe slučaj. Ako pronađem taj post, editovaću poruku.
Trebao si navesti koja banka odbija karticu.
 

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
Pardon,greska.Mastercard,pokusao nekoliko stranica,mada da priznam da nisam bas nesto za informatiku i kompjutere,ona slovenska od 19.03 tek prima kartice.Laik sam totalni,tako da se jos jednom izvinjavam ako davim.Poceo sam se prije nekih mjesec zanimati za uzgoj,sad docekao platu i ne mogu nigdje da narucim,brutalno razocarenje.Nabavio sam i box,ali bih sad radije prvo par NL na balkonu.
 
Poslednja izmena od urednika:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Ako si totalni laik, valja se prvo (dobro) upoznati oko online kupovine, nebitno da li su to menke ili bilo šta drugo. Ako si siguran da kartica podržava internet plaćanje onda je greška do tebe. Pogledaj na YT tutoriale kako se vrši internet kupovina. Takođe, proveri još jednom da li ta kartica podržava internet plaćanje jer ako nije namenjena za takve stvari moraćeš nabaviti odgovarajuću (internet) karticu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: purplemonkeyballz

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Nisam iz BiH tako da ne želim nikog preporučiti, javiće se neko ako je u skorije vreme naručio a o mogućnosti plaćanja na internetu sa određenim tipom kartice (koju imaš) možda pronađeš i na googlu. Ako ne, proverićeš u ponedeljak u banci a u međuvremenu se potrudi da pogledaš ili pročitaš kako funkcioniše internet plaćanje.
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Ako želiš da dobiješ (pametan) odgovor, budi precizniji. Šta je za tebe nedavno, iz koje si države...? Ja ću ti reći-jesu. I šta dalje???
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Oprostiću ti pošto kažeš da ti je jezik problem jer si iz Severne Makedonije pa ne čitaš temu.
Podeljena su iskustva, većina su pozitivna ali ima i jedno negativno. Ovde si pitao, dva posta iznad je pozitivno iskustvo a na vrhu strane negativno. Kakvo će kod tebe biti, znaćeš kada stignu menke.
Za svaki slučaj, pročitaj ovo kao i odgovor ispod.
 
Poslednja izmena:
05.03.2021
39
53
18
39
Hvala druze,u ponedeljak u banku da to provjerim.Imas neku preporuku gdje da kupim?
Iz Bosne sam. Prije 7 dana naručene menke od seedmana, placeno mastercardom (moras imati odobreno internet placanje). Ocekujem uskoro narudzbu i nadam se da sve proci kako treba. Ako imas jos neko pitanje slobodno pitaj. Hempatia ne salje u BiH da znas.