Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Gagiba je napisao(la):
Samo da naglasim da najeftinije slanje poštom NE podleže carinskom pregledu!!

Moja lična preporuka je španski ssc jer kud i kamo manje upadaju pošiljke iz Španije u oči, a i krajnje profesionalni su momci. Nema ispala!
Koliko sam skuzio daju i free sjemenke za ono što naručiš, jako mi se sviđa.
 

Gagiba

Aktivan Član
Velicanstveni je napisao(la):
Koliko sam skuzio daju i free sjemenke za ono što naručiš, jako mi se sviđa.
Da da...

Obavezno te časte nekoliko komada u zavisnosti od obima narudžbine i još preko toga dodaju promo seme iznenađenja.

Upoznao sam i jednog od suvlasnika, jako prijatni momci i profesionalno korektni. Na svaki mail obavezno odgovaraju, a meni lično odgovara što im u koverat stavim pare (dobro ih zaštitim višeslojnim papirom) i za nekih dvadesetak dana mi stiže nazad kovertica puna svega i svačega... :dada

I da ponovim: Isključivo najjeftiniju poštarinu naručujte. Stiže koverta sa pečatom "oslobođeno carine" ;)
 
13.06.2012
8
1
0
36
Ja jedino mogu onu majicu da kupim shto dodju u njoj semenke i platim to 150e, a za 50e goriva mogu gde hoces i tu se nalazi moje pitanje , znam da u sloveniji ima seed shop, jel moze igde blize od amsterdama da se kupi fuckin seme, ako nije za javnost moze i PM. Pitam jer necu da shaljem 100e i onda da chekam 20dana minimalno, plus me carine gledaju ,pa platim i carinu dostavu levo desno ako i dodje do carine., zashto da chekam, idem i uzmem,ako moze blize od amsterdama ako ne moze za 150e kolko onaj lik dade ima da kupim seme i da vidim amsterdam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvele

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a sto da se salje poruka, ako kupujes karticom banka obavi konverziju i skine ti iznos u markama a oni tamo dobiju evro, ako mislis da saljes u pismu zaboravi na marke
 
22.08.2013
2
0
0
Pratim vec dugo ovaj forum...i redovno citam sve sto je vezano za indoor grow. Imao sam nekoliko uzgoja ali od obicnih semena. Ogranicen sam sa prostorom i ne mogu saditi puno biljki,pa mi trebaju dobra semena feminizirana i jel zna neko gde,i kako mogu nabaviti u srbiji>? Hvala svima koji mogu pomoci
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne mozes kupiti u srbiji jer je ilegalno, to bi trebao znati, ali mozes guglati buy cannabis seeds pa odabrati odakle ces poruciti, kao i svi ostali sto rade, vodi racun o pravilnku foruma: 14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
 
18.10.2013
2
1
0
-
Tesko stize u Srbiji, vec dva puta mi nista nije stiglo.. A cuo sam i da je bas strogo zabranjeno.. jedna biljka 200 grama, i ako nemas marihuane odnosno nije jos zrelo.. Oni ti mrtvo hladno kače i "Distribuciju". Bas nije kao u ostalim zemljama..
 
07.01.2014
4
0
0
Bok ekipa,ja sam iz hrvatske.

Sada kada smo ucli u EU,legalno je naruciti sjemenke ali ne i posaditi ih koliko cujem :)

Moze preporuka stranice i sjemena kojeg da zasadim (koje bi najbolje raslo i da nije preosjetljvi,posto bi prvi puza zasadio)!!

indicu bi roknio zbog sirine boxa,unaprijed hvala
 
07.01.2014
4
0
0
kako onda ljudi koji su narucili sjemenke,cisto su riskirali?

morali su imat neku pricu ili nesto pripremljeno zasto narucuju,pa eto neka podijele to s nama da nepopadamo svi ko galebovi :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa napisao sam ti da pročitaš iskustva šta i kako jer ih ima tu na forumu. Sa seedbankom se najbolje sam dogovoriš.
I da, postoji određeni rizik naruđbe isto kao i rizik samog growa ako dovoljno ne razmišljaš. Cijeli život je rizik.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
09.01.2014
2
0
0
39
Zanima me zna li itko za stranicu azarius i da li je itko naručivao sjeme? Naišao sam na sve vrste sjemenja i jako sam zainteresiran za kupnju nekih. sad ako itko ima ikakvog saznanja u vjerodostojnost stranice i isporuke, molim za savjet!