Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Molim za pomoc, frka mi je narucio sam neke sitnice plus menke iz amsterdamskog grow shopa i upravo mi je stigao paket ali bez menki...
upravo sam im poslao mail jos mi nisu odgovorili..
jel paranoja ili ne, lako za meni za sjeme neg si ga nabiju sam da ne bi bilo gospode u plavom??

edit
Kutija izgleda kao ne otvarana, a na mail mi jos nisu odgovorili...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa mora se videti da li je koverta bila otvarana, ako je otvaraju na carini moraju zalepiti sa trakom na kojoj pise posta, obicno je zute boje

edit
nece ti danas ni odgovoriti, imaj strpljenja
 
18.10.2013
2
1
0
-
NeonSaki je napisao(la):
Tesko stize u Srbiji, vec dva puta mi nista nije stiglo.. A cuo sam i da je bas strogo zabranjeno.. jedna biljka 200 grama, i ako nemas marihuane odnosno nije jos zrelo.. Oni ti mrtvo hladno kače i "Distribuciju". Bas nije kao u ostalim zemljama..
Evo mene, posle dugog dugog razmishljanja.. (Imao sam problema sa ovim gore navedenim, dosla je policija, netko je vidio kroz prozor, i hteli su da mi daju 12 godina za 7 biljaka, to je bilo hilericno, ja sam ih pitao za kolicinu, u pitanju su bile 3 male zenke i 4 muzijaka, odnosno prva faza, par šaka lišca, samo ih interesovalo non stop odakle sam ja to seme nabavio...)

E ovako dragi moji prijatelji iz Srbije, ja sam to seme narucio iz inostranstva, svi mi nekoga tamo znamo.. samo to stavi sa nekom majicom ili CD u paketu.. i to Garantovano stize, e tako kako je taj problem resen.
(Inace to nece stici, 4 puta, i sada evo zovu me da odem do carine, imaju kazu nesto za menee tamo..) Ja skupljam seme, zato.. mi to treba... Ali evo decko ce da mi posalje... Samo to je bio taj problem, sve ostalo ima u ww w.***********.com na primer.

Pozdrav, hvala. (i organima) :jointpass:


DSC_0022 (1).JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NeonSaki
24.02.2014
18
7
0
33
Da li ima razlike u kvalitetu semena koje narucujete direktno od proizvodjaca u odnosu na ono naruceno od banki semena kao sto je ovaj ssc , hocu da narucim white diesel haze auto od white labela i nekako mi narucivanje od proizvodjaca vise uliva poverenje sto se tice kvaliteta semena ?
 
10.03.2012
10
0
0
50
Molim vas iz Srbije sam i nikada biljku nisam uzivo videla niti ista znam o tome.Do skoro sam posto su deca bila mala drzala kritike i molila samo ne drogu.Sada me bolest naterala da je trazim pa me je od sebe sramota i zao mi je sto nemam neko znanje mozda bih sebi pomogla.Citam ove forume i sve manje znam zbunjena sam ,a bolest ne ceka.Ako neko iz iskustva moze da mi objasni kako iz Srbije naruciti seme ,koje ,na kakvu adresu ada ne zavrsim u zatvoru.hvala.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
mimica je napisao(la):
Molim vas iz Srbije sam i nikada biljku nisam uzivo videla niti ista znam o tome.Do skoro sam posto su deca bila mala drzala kritike i molila samo ne drogu.Sada me bolest naterala da je trazim pa me je od sebe sramota i zao mi je sto nemam neko znanje mozda bih sebi pomogla.Citam ove forume i sve manje znam zbunjena sam ,a bolest ne ceka.Ako neko iz iskustva moze da mi objasni kako iz Srbije naruciti seme ,koje ,na kakvu adresu ada ne zavrsim u zatvoru.hvala.

Trava NIJE droga.... gospođo puno će vam čitanja trebati....
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ako je alien opet sponzor,a vidim izgleda da jeste cim je na prvoj strani onda je on..:) manje vise svi salju e sad neke zemlje su manje sumljive da ti stigne posta..:) srecan izbor...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ja mislim da si se malo zabunila al ajde..

:signs040: jbg al vidim po statusima da vec ispituju jel alien opet sponzor :)

edit: a mozda i je, vidim sad na mom profilu pored "editiraj..." ima i neki crni prozor, kliknem na njega i ode mi na alien growshop, ali trebala je biti neka obavijest onda da znamo ako vec je ponovno sponzor :)

2ui1a7E.jpg


ena vjerojatno zbog adblocka nisam vidio :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa na naslovnoj ili ti prvoj strani foruma stoji reklama za alien,pa ne znam sta bi ti ili bilo ko drugi pomislio drugo...cim stoji na prvoj strani treba da je tako,ali i nije ni bitno ....a zato nisam ni htela da komentarisem niti preporucujem neki drugi seedbank ...ako ti Tarzane mozda imas neku informaciju ne mora da znaci da i ostale clanove neko obavestava o tome ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
28.08.2009
4
4
3
Pozdrav ljudi. Planiram da narucim sjemenke, pa me interesuje gdje je najbolje i najbezbjednije da se naruce? Inace ja sam iz BiH. Ako moze neko ko ima iskustva da mi se javi pa da mi objasni kako naruciti. Hvala unaprijed. :)