Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam od koga uzimas, ali svejedno, obicno obaveste mailom kada posalju. ako nisi dobio mail nisu ni poslali. a mogucnost da ne dobijes uvek postoji... pitaj ih mailom, nemoguce da im preporucena ne stigne za dve nedelje, jedino ako je tamo neki postar zavrno u dzep i tu je onda kraj prici. a i kada posalju nista nije sigurno, moz da zaglavi na carini....
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Upravu je Power ,i meni je stiglo isto bas 15tog dana od kad sam poslala pismo ...a sad verovatno da zavisi malo i odakle su i narucene semenkice...:)
 
10.08.2014
34
20
8
Iz SensiSeeds.U preporucno ubacio list gde sam upisao broj narudzbe savio na pola dve po 20 eur i zatvorio.Na koverti lepo moje podatke i gde saljem.
 
10.08.2014
34
20
8
Nisam.Koverta je bila zelene boje gde u samoj koverti ima plasticna zastita tj onaj najlon koji ima okrugle jastucice koji pucketaju ako malo jace stisnes.List A4 format gde sam upisao my order num ,presavio na pola i tu stavio lovu dve po 20eur.Bilo je preporucno i imam priznanicu kod sebe.

Imam na PayPal neku kintu ali nemogu naci Banku koja isto ima PayPal kao nacin placanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igor78

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sacekaj do kraja nedelje, ako ne dodje posalji im mail i objasni sve ko nama i naznaci kada je pismo izaslo iz zemlje pa vidi sta ce da kazu, mozes i fotkati priznanicu pa im sibni i to uz mail
 
09.11.2014
134
80
43
Naručio sam nešto preko Nirvana shop-a, i stavio sam da plaćam transferom preko banke, zatim su mi oni poslali neke njihove podatke, ali je stvar u tome da ja ne znam šta tačno od onih podataka da napišem na uplatnici. Pa ako je još neko nešto naručivao od njih neka mi se javi na PP da mi objasni, pls.

P.S. Jedno pitanje; Ako na carini otvore i vide semenke u koverti (ili u čemu već šalju iz nirvane), šta ide nakon toga?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa mozes otici u banku sa tim podacima pa ce ti na salteru objasniti sta gde ide, kazi da prvi put popunjavas ili idi na info salter. ako otvore pismo i nadju semenke po pravilu zaplene i tebi ne dodje nista, kratak si za onoliko love koliko si platio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zakri and Kapisla
16.02.2014
6
2
3
Voce_i_Povrce je napisao(la):
Ja sam zbog svoje grese ostao bez semena ove godine! Narucio preko Nirvana shop-a! Ali sam pogresio metodu slanja,umesto metodom obicne posiljke,narucio metodom specijalne, i jednog lepog suncanog dana,zazvonio je postar,urucio plavu kovertu! unutra je bio poziv da odem do Carine Beograd da se pregleda posiljka i da se nastavi carinjenje robe! tu je bio i kraj! Naravno nisam otisao! Znaci narucivati samo metodom obicne posiljke,ona je uvek jeftinija od drugih!
Koja je to metoda specijalne posiljke? Ja sam poslao pismo sa cestitkom,novcem i porudzbenicom u obicnoj koverti kao preporuceno pismo,jer sam hteo sto pre da im stigne.Dal sam pogresio?
 
16.02.2014
6
2
3
Hvala na odgovoru Power! :)

Narucio sam 10 Northern lights autoflowera iz Nirvane,detaljan dnevnik sledi,naravno ukoliko sve bude bilo u redu sa posiljkom! :D

Pozdrav svim clanovima foruma!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
09.11.2014
134
80
43
Uno, obavezno javi kad stignu, isto planiram iz Nirvane da naručim 10 kom, ono što mi je trebalo za lek sad mi ne treba, ali ću ipak da napravim ulje čisto preventivno (a i zato što nakon čitanja foruma imam ogromnu želju da i sam započnem neki grow). :) PozZz, nadam se da ćeš se javiti. :)


P.S. Dobih nekih 10% popusta u rqs, ako nekome znači neka se javi na pp da mu dam. traje 2. nedelje valjda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
tema ima 11 stranica procitaj i bit ce ti jasnije kako naruciti i koje banke salju u SRB pa si fino narucis sjeme koje izaberes, alternativa je skupljati sjeme (ako ga ima) iz vutre koja ti se svidi radom pa posaditi i ocekivati da ce biti priblizno to sto ti se svidjelo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peršun
09.11.2014
134
80
43
E, samo još ovo pitanje. Mislite li da je sad pred novu godinu manji rizik pri naručivanju, zbog više poslatih čestitki i sl?