Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hehe, mislis tamo sede naivni ljudi i lako ih je zaebati... il se oslanjas na varijantu bice puno posla pa nece bas svaku... ako rade svoj posao pre je sreca u igri nego period u godini, mada fakat, najvise je zaplena s proleca, al se tada i najvise porucuje. ne mozes u bg kupiti menke, bar ne u nekom shopu, eventualno ako pazaris na ulici pa ti uleti dobar stof, i to jos sa nekom menkom, s tim sto nikad ne znas s cim je biljka oprasena, pa samim tim ni sta ces dobiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Citam na hempatia-i skuzim da se moze recimo sjeme kupiti preko paypala?!! Fem menka se moze uzeti na komad od 5,5€ sa postarinom. E sad jel zna netko koliko je sigurno to zbog same poste i to? ;)
 
25.12.2014
9
1
1
54
Interesuje me zna li neko ovu vrstu sam dobio od preko, prvi put Espana. Fotografija0404.jpg

IU stvari to su dve kesice i dve vrste, WW i ova druga ne razumem sta pise ako neko ima iskustva i zna neka napise nesto, hvala unapred.
 
Poslednja izmena od urednika:
25.12.2014
9
1
1
54
Stvarno neznam , trudim se vec dva dana, i meni lici na to ali i dole ispod pise nesto, ne mogu da protumacim, dali je neko imao to i dali je ok.

A na ovoj drugoj kesici samo ima WW sta je to?
 
Poslednja izmena od urednika:
25.12.2014
9
1
1
54
Dobro, ali interesuje me dali je neko uzgajao takvu, kakva je, jel ok, dali raste mnogo visoko, siroko, interesuje me zbog mesta , imam par mesta gde bih je postavio pa da znam, mora da je neko imao nekad takvu ?
 
25.12.2014
9
1
1
54
Znam prijatelju, ali nisam nikada radio ovo , a inace sam vrlo pricizan i volim da sve sto odradim bude 99% bez problema. Pa me sve interesuje, ima strejnova mnogo ali ima i nas ovde mnogo pa predpostavljam da je neko trebao imati ovo da mi bilo sta kaze bilo bi mi korisno, nadam se da me razumes?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Biljka kao biljka kad je trava u pitanju, sve ostalo su nijanse, veče ili manje, ali baza uzgoja je ista i vodi se tim.
Uostalom, po svakoj vidiš dali je gladna ili prehranjena.
 
25.12.2014
9
1
1
54
U svakom slucaju ja znam to oko gajenja, interesujeme velicina zbog predela gde da postavim, manje da bude vidljiva. Ako nije 2,5 metra moze i blize kuci zbog odrzavanja, ako je 2.5 m moram dalje od kuce gde se nece videti, neznam dali me razumete sta pitam.
Predeli se rzlikuju, gde je manje vidljiva, zato me interesuje dali je neko imao ovakvu, kolika joj je velicina, do koje raste?
 
Poslednja izmena od urednika:
16.02.2014
6
2
3
Pozdrav vesela ekipo :D. Evo ja jos cekam svoje menke,jos ih nema. Moja uplata u nirvanu je stigla 9 dana nakon slanja novca,a na ordering statusu pise da su porudzbinu poslali 5.decembra. Danas je 25.decembar.Box stoji sablasno prazan :(,a ja sam u nekom bad tripu,posto mi je rodjak koji radi u posti rekao da te obicne posiljke (posto nirvana salje stealth tim nacinom,bez broja za pracenje) mogu ljudi iz poste da uzmu a tebi da kazu da se posta zagubila,mislim ako uopste i pitas za to :D,a isto tako i ako je zaglavilo na carini kontam da bi me pozvali da carinim to,posto sam ovde vec procitao da je neko vec imao problem sa carinom. E sad ,na nirvaninom sajtu pise da je za zemlje izvan EU vreme dostave traje od 2 do 4 nedelje,a ja sam vec duboko u 3 nedelji,ali se i dalje nadam :D,jer mi se nesto ne gaje ove ulicarke pod 800w hps-a...
 
26.12.2014
17
2
3
Da li vas sponzor salje za srbiju?
znam da to nije bezbedno
i da li jos u ljubljani ima shop za seeds
mislim da mi manje novca treba do ljubljane nego do amsterdama
 
16.02.2014
6
2
3
Pozdrav ekipo,evo da javim da od nirvane nema nista nazalost... U svakom slucaju nema predaje :D,tako da vec za neki dan planiram da putujem u Sloveniju,pa ako se i tamo ne snadjem,odustajem od indoora :D! Ali snaci cu se vec,ipak nismo strani jedni drugima toliko,ipak smo jednom bili u istoj drzavi :).
 
09.11.2014
134
80
43
Zašto od nirvane nema ništa? Ako ti nije stigla pošiljka - jesi li im javio? Možda ti pošalju ponovo... :confused:
 
Poslednja izmena: