Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.03.2015
6
7
3
35
dobro večer.. imam jedan problem.. nedavno sam odlučio naručit sjeme, i našao sam jednu stranicu o kojoj se spominjalo ovdje.. ne znam dal smijem napisat naziv ali figurativno rečeno povezana je s vanzemaljcima i rastom (na engleskom) :D.. uglavnom, naručio sam 26.2. cijelo vrijeme kad trackam narudžbu piše "waiting bank authorization" premda mi je s kartice lova uredno skinuta.. slao sam im mail i javio se na forumu no nitko mi ništa nije odgovorio.. tražio sam malo po netu, ali nigdje ništa ne piše.. jedino je na ovom forumu spomenuto da je ta trgovina zatvorena (to sam tek kasnije našao), ali to je pisano davne 2011g.. na njihovom forumu ima postova iz 2015, znači ljudi su aktivni.. da li itko ima nekih saznanja o toj trgovini, ili je naručivao u zadnje vrijeme?
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Ima još primera da se nešto zezne prilikom plaćanja karticom i slično. Najbolje je staviš lovu u papir A4 format, presaviješ dvaput i metneš u koverat, tako da se ne vidi da je lova u kovertu. Na tom papiru napišeš ime i broj narudžbine i pošalješ preporučeno. Preporučujem ti da ne naručuješ iz Holandije. Engleska ili Španija su najsigurniji izbor! ;)
 
02.03.2015
6
7
3
35
javili su mi taman na mail da je sve u redu i da su poslali.. više me sad brine ovo što si rekao da treba izbjegavat nizozemsku :D.. kakve su šanse da me policija dočeka u pošti, ili zakuca na vrata? :D
 
02.03.2015
6
7
3
35
hehe.. evo kao što sam napisao, naručio sam 26.2., danas su mi odgovorili na mail, ali evo taman što sam napisao onaj post gore, stari dolazi s pismom.. stigle su sjemenke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
02.03.2015
6
7
3
35
a slušaj, nije mi bilo svejedno.. prvo uplata nije "sjela", pa onda nisu odgovarali na mail.. iskreno, pušio sam možda 10 puta u životu, a pomaže mi, jer imam dijagnosticiranu anksioznost i onda zapalim pred spavanje, a kupovanje kod lokalnih ljudi je preskupo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
evo i ja da se ukljucim u pricu,ja sam svoje cure narucijo iz slovenije,jeste da nisu originalnom pakovanju to mogu da skontam zato sto oni narucuju na veliko,pa eto cisto me interesuje vase misljenje dali je slovenija diskretna i koliko je pouzdano da se narucuje od tamo,ja se ono nesto narocito bas i netripujem uvek mogu da nadjem neki izgovor pa eto cisto da cujem i vase misljenje postovane kolege groweri...:rasta:
 
10.11.2008
84
137
33
Pitanje za ljude iz Srbije:
jel narucivao neko iz Spanije, posto vidim da su im cene mnogo povoljnije od Engleza i Holandjana...
Drugo pitanje je da li su prolazile obicne posiljke koje nisu bile stealth.
 
10.11.2008
84
137
33
Hvala Barbarossa na odgovoru,
samo mi reci jos nesto, posiljke koje nisu bile stealth jel su bile registrovane ili neregistrovane? mislim, jel si morao da potpises nesto pri prijemu?