Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2007
71
57
18
44
isto, ali svejedno hvala...u međuvremenu sam od sponzora saznao da im je jučer (ponedjeljak) bio blagdan (UK), neki Spring Bank Holiday...još do njih nije došla lova, ja se nadao da će mi do petka vratiti...nema veze, bitno da dođe
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Jedno pitanje.Narucio sam sjemenke kao i uvjek,dobio order tj.broj računa koji je potvrđen mailom,preko seedsmana.Isti dan navečer vidim out of stock za te sorte.Ako su oni meni prihvatili narudžbu i cekirali dali se moram brinuti.Dali dobivam sjemenke ako je bilo na lageru tokom narudžbe?
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Ne vidim razlog za brigu ako je uplata prosla i narudzba potvrdjena.
Svakako možeš uvjek provjeriti status narudzbe,tu sve piše...
Ako jos gdje zapne tu smo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
18.08.2016
172
47
28
40
Bok! Zivim sa roditeljima i dogodine planiram naruciti sjeme i zanima me postojili li koja stranica na kojoj mogu narucit sjeme da ne dolaze na kucnu adresu da mogu pridignuti na kiosku,posti ili tako slicno...Ako narucim na kucnu adresu strah me je posto me nema cesto kuci pa moze posiljka doci a preuzmu je starci pa skuzu sjeme..Hvala na odgovoru nadam se da cu naci rjesenje za problem
 
22.08.2016
10
14
3
27
Ljudi znam da je nevezano za temu izvinjavam se unapred ali nov sam u ovome i da li bi mi neko mogao reci kako da dodjem do semenki narucivao sam seedsmana ali vracali 2 put na carini da li zna neko kako drugacije da dodjem do semenki
 
18.08.2016
172
47
28
40
a taj stealth stipe kako je to? Mislim koje sve opcije ima znam za par opcija sa cd-om i tako ali strah me je da nebi lako skuzili ovi doma jer mene vjerovatno nebi bilo kuci onda bi oni otvorili paket..? Gdje inace stoje sjeme u stealth?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Pogledaj naslov teme, pa ces vidjet da ti ne smijem napisat kako jer bi potencijalni strumpfovi mogli otkrit sve verzije stealtha ;)
Naruci od Nirvane i nece ti nitko skuzit osim ako nece raskupusat paket u atome.
 
18.08.2016
172
47
28
40
extra onda..hvala puno brate

stipe,a dali je priko nirvane moguce pratit posiljku mislim da je sad ja pratim gdje i kad ce doc u moj grad i kad se bude nalazila u mojoj posti da je pridignem prije nego dode na kucnu adresu?
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bilo koju posiljku mozes da pratis ako je registered mail (preporucena posiljka), nebitno je da li je nirvana ili neko drugi, bitan je nacin na koji trazis dostavu, dakle registered ili regular mail. ovaj drugi ne mozes da pratis, postar samo ubaci u sanduce. za ovaj prvi moras staviti potpis da bi preuzeo kada stigne. koliko imas godina ako ce ti roditelji otvarati paket koji je adresiran na tvoje ime. mogu da te pitaju sta ti je to stiglo al ne znam zasto bi ga otvarali, ko im daje pravo sem ukoliko si maloletan
 

fenomen111

Aktivan Član
23.01.2015
108
335
63
dali hempatia ima sjeme u ponudi? ne vidim ga na njihovom site-u, a najradije bi otisao u slo po njega...ili okolica kopra, ima li shop sa menkama?