Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Sa kojim tipovima posiljke ste imali problema u Srbiji? Posto realno ako je u originalnom pakovanju i u koverti no shit da ce provaliti sta je unutra, sta bi sa onim opcijama za diskretno slanje?:rasta:
 
20.08.2016
65
187
33
44
Sa kojim tipovima posiljke ste imali problema u Srbiji? Posto realno ako je u originalnom pakovanju i u koverti no shit da ce provaliti sta je unutra, sta bi sa onim opcijama za diskretno slanje?:rasta:

Prvi put sam narucio iz Nirvane, stiglo za 5 radnih dana, stealth odlican. Pre 13 dana opet narucio, danas je 9. radni dan i nema posiljke, tesko da ce i da stigne.... :( Verovatno su sve zivo poceli da otvaraju, smradine. Na prolece palim kola pa u EU, mala shopping tura. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Šoping tura za Beč iz Beograda, 30-tak EUR... malo skuplje nego poštarina i doplata za stealth... i nema "neželjenih efekata"... i ne lupaš glavu... i ne razvijaš paranoju...
Ukucaš na google maps "grow shop vienna" i odlučiš gde da odeš i šta da kupiš... A tamo zaista ima svašta...
EDIT:
Ima i jeftinije... 18EUR (OVO NIJE REKLAMA)
http://www.barcino.travel/city-break/shopping-u-parndorfu-i-poseta-becu_144.html
 
10.11.2008
84
137
33
U Srbiju prođe jednom, pa 10 puta zaglavi. Sve opcije slanja su izvalili. Zadnja dva puta od različitih firmi...dva puta informativni razgovor u muriji. Tu sam stavio tačku, seo u auto i prešao 1700km do EU i nazad. Pljunuo sam par stotina evrića više...ali mala je to cena za spokojnu glavu. :)
Nisu prosle ni neregistrovane posiljke?
 
12.10.2015
25
0
1
34
Upravo porucio preko hempatije,iz Srbije sam,valjda ce stici bez problema.Jel ume neko da objasni kako stize posiljka,na sajtu pise kao licno oni donosena kucnu adresu,pa mi to cudno malo.Hvala.Poz

Koji je nacin porucivanja najbolji i najsigurniji,bar kad se radi o Srbiji?
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales