Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ovisi gdje zivis..Na balkanu je ilegalan posijed sjemenki.A za zatvor..ne vjerujem da bi bilo tako drasticna kazna za 5,10 sjemenki.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ne vjeruj tome što si pročitao. To ti je sve "žutilo", kad bi zabranili novinarima da izmišljaju priče novine bi bile prazne. Nemože nitko završiti u zatvoru ako je imao sjemenke, možda da je imao vreću sjemenki, ali sumnjam da će u zatvor i za vreću. Čak neznam da je itko u hrvatskoj od kad je došla dekriminalizacija uopće pravomoćno osuđen na zatvorsku kaznu zbog uzgoja par biljki. Nećeš tucat kamen na goli otok za par sjembi, ne brini. Da te uhvate ide neka novčana kazna od par soma kuna i to je to.
 
06.04.2016
22
0
1
Da li je neko u skorije vreme imao iskustvo sa semena.si iz Maribora? Sajt im izgleda pristojno, fejs koji je los ima 2,3 lajka i lose komentare (uistinu od 1 lika).
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Da li je neko u skorije vreme imao iskustvo sa semena.si iz Maribora? Sajt im izgleda pristojno, fejs koji je los ima 2,3 lajka i lose komentare (uistinu od 1 lika).
Ja sam licno uzimao od njih u njihom shopu u MB,malo su jaci sa cenama jer imaju sva pakovanja od 5 seeds pa vise ,jedan dan narucio a sutradan me cekala posiljka kod njih u shopu seo u kola i otisao i uzeo ,inace sam iz srbije za mene najsigurnio preuzimanje samo licno.Put me izasao 60e kolima u oba pravca.Ne znam kakvi su sa slanjem postom ja ne narucujem postom samo licno preuzimam meni su ok za saradnju.
:rasta: :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leksa9983
06.04.2016
22
0
1
Hhehe rado bih u lepu Sloveniju ali ovaj put ne mogu. Kazu da su diskretni, verovatno cu proveriti. Gledam sada banke su bas praznicno raspolozene, daju popuste, sensiseeds freeshipping... Hvala ti.
 
24.01.2014
80
33
28
Hm..mogu reći da to s carinom nije zajebancija i ni sam nisam verovao dok me nisu pozvali iz murije jer su sa carine dobili skeniran paket (pismo) na kome se jasno vide semenke...elem, to je pošiljka iz Holandije, dva puta naručena i dva puta zapela na carini...NIKAD VIŠE HOLANDIJA! I da, mislim da na carini ima fanatika koji čeprkaju i traže i znaju kako izgleda...Iz Engleske stiglo bez problema, ona najjeftinija opcija bez garancije....

jel seedsmen iz engleske i jel to pricas za srbiju? izvini na gomili pitanja
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Normalno da ćeš stavit pravo ime. Nemoj kao onaj što je stavio lažno ime i izmišljenu adresu, pa veli čeka mjesecima poštara doma ali niš mu ne stiže :upiii:. Uz to neki kurirski servisi traže da pri preuzimanju potpiše isključivo osoba na koju glasi pošiljka i traže ti osobnu kartu da znaju da si to ti. Na primjer u HR pošti ni nemožeš podići pošiljku na šalteru bez dokumenta sa slikom, čak i ako imaš onaj žuti papirić što ti poštar ostavi u sandućiću kad ne nađe nikog doma. Tako da ništa od izmišljenog imena. Nemaš se šta brinuti ako si iz HR i naručuješ iz EU, nema carine, nema granica, nema brige ;). Još jedna bitna stvar ti je da ti niti jedan sud nemože dokazati da si ti išta naručio na svoje ime ukoliko ne plaćaš kartično, i ukoliko brišeš povjest uređaja i mejlove na uređaju s kojeg si obavljao narudžbu. Mogao je bilo tko naručit na tvoje ime i adresu, nek oni dokažu suprotno ako mogu. Samo ne ostavljaj "trag novca" to je danas najlakše za pratiti, pribjegavaj rađe bitcoin plaćanju ili PaySafe metodom koji je po meni broj 1 za anonimno plaćanje :thumb:.
Ugl. netreba se zamarat previše sa narudžbom od par sjembi, političari pokrali milijune pa se ne zamaraju i nebrigaju. Nismo mi kriminalci nikakvi, mi smo pacjenti :joint:, oni nek se sekiraju, a mi ćemo veselo i opušteno ;) .
 
08.02.2017
2
0
1
30
Pozdrav svima,nov sam ovde,Da li je neko narucivao semena iz Slovenije? i da li je bilo nekih problema? ja sam iz Srbije pa sam hteo naruciti od njih.Sad se izvinjavam listam forum vec par dana i nisam naisao na ovakav odgovor.Hvala unapred.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ne znam kakav odgovor ocekujes,ja sam narucivao preko slovenaca jednom samo i sve je bilo ok ostalih puta sam isao licno da preuzmem za mene najsigurniji i najbezbedniji nacin.;)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Normalno da ćeš stavit pravo ime. Nemoj kao onaj što je stavio lažno ime i izmišljenu adresu, pa veli čeka mjesecima poštara doma ali niš mu ne stiže :upiii:. Uz to neki kurirski servisi traže da pri preuzimanju potpiše isključivo osoba na koju glasi pošiljka i traže ti osobnu kartu da znaju da si to ti. Na primjer u HR pošti ni nemožeš podići pošiljku na šalteru bez dokumenta sa slikom, čak i ako imaš onaj žuti papirić što ti poštar ostavi u sandućiću kad ne nađe nikog doma. Tako da ništa od izmišljenog imena. Nemaš se šta brinuti ako si iz HR i naručuješ iz EU, nema carine, nema granica, nema brige ;). Još jedna bitna stvar ti je da ti niti jedan sud nemože dokazati da si ti išta naručio na svoje ime ukoliko ne plaćaš kartično, i ukoliko brišeš povjest uređaja i mejlove na uređaju s kojeg si obavljao narudžbu. Mogao je bilo tko naručit na tvoje ime i adresu, nek oni dokažu suprotno ako mogu. Samo ne ostavljaj "trag novca" to je danas najlakše za pratiti, pribjegavaj rađe bitcoin plaćanju ili PaySafe metodom koji je po meni broj 1 za anonimno plaćanje :thumb:.
Ugl. netreba se zamarat previše sa narudžbom od par sjembi, političari pokrali milijune pa se ne zamaraju i nebrigaju. Nismo mi kriminalci nikakvi, mi smo pacjenti :joint:, oni nek se sekiraju, a mi ćemo veselo i opušteno ;) .


Jucer gledam na Tisku ima visa pre paid bonovi od 200, 500 i 1000kn
Ubodes to platis i nemas brige..Nema nikakvi pisani trag s tvojim imenom sta si kupio...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya