Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Kako to mislis izmisljenu adresu i primaoca?Pa moras valjda svoju adresu i svoje podatke staviti.Kako inace da dodje do tebe?o_O
Uzgred...Stealth prolazi,ali...Ja ih ne mogu bas pohvaliti sto se toga tice.Dva puta narucivao i oba puta *******.Ne daj boze da se neki carinik uhvati da otvori.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Minja3
24.01.2014
80
33
28
Kako to mislis izmisljenu adresu i primaoca?Pa moras valjda svoju adresu i svoje podatke staviti.Kako inace da dodje do tebe?o_O
Uzgred...Stealth prolazi,ali...Ja ih ne mogu bas pohvaliti sto se toga tice.Dva puta narucivao i oba puta *******.Ne daj boze da se neki carinik uhvati da otvori.

Pa mislio sam staviti adresu jednog naselja u blizini i staviti BB (bez broja) posto je naselje bez ulica i broja, moze se reci selo. I napisati moj br telefona pa postar kad vidi da ne zna doticnog morace da pozove da dodjem da pokupim? Jel ima smisla ova ideja?
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Kao ideja nije bez mogućnosti realizacije. Ali prošetaj tog poštara 2x tako, pa ćeš da vidiš kako će da ti nađe pravu adresu sledeći put...
 
27.06.2016
149
216
43
81
dali je neko imao slicni problema kao ja,da je pare poslao obicnom postom za narucivanje semena,i da je vremenski dugo trebalo da ta banka primi pare,meni danas 11ti dan i nejavlja mi se jos da su pare stigle?
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
moram da prijavim moj rekord , ne da bih se žalila na Humboldt seeds , nego da ohrabrim one koji čekaju pošiljke .

poslato mi je pismo - regular mail - 9 februara i putovalo do mene 33 dana !! od Kalifornije pa nekolko puta oko zemljine kugle i do mog poštara ... nisam gubila nadu , mislila sam da su ga otremili u Sibir ... Siberija, Serbija .. i nije neka razlika u mnogim stvarima .

Ali ipak je stiglo ! Poštar mi je naplatio nekih dodatnih 100 dinara , nemam pojma za šta , valjda od carine gde stižu koverte pa do mene , ali nek su im alal pare ovog puta :)

Blue dream CBD i Bubba-s gift zrnca - smeškam se po ceo dan :)

Za blue dream ima milijon riportova a za ovu indikicu i nema toliko ...
search čini mi se ne radi , ali šta god da izraste biće fenomenalno
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Uz tooliko ljudi koji growaju i sve, stavrno je tesko nac o nekom strejnu malo vise infoa od growera.čPonekad se pitam koji k ljudi sade onda? i zasto je toolko tesko bacit smoke report,,
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
za stelt - vidiš kako se zove tema - bez opisa pakovanja - kako misliš da ti neko opiše stelt? vidi na sajtu preko koga naručuješ . ako ti stiže paket mora da ima naznaku vrednosti , obično do nekoliko dolara da ne bi plaćao carinu i dodatne poštarine .....pdv i sl .a to moraš posebno da ugovoriš ako se ne podrazumeva ... stelt deluje sigurnije ali je komplikovanije. mislim - isto živaca košta i jedno i drugo.
uzmeš regular mail i stigne ti u pismu koje se ne otvara na carini , jer svakako sva pošta iz inostranstva stiže na carinu prvo.