Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Ja sam ih kontaktiro i rekli su mi u slucaju pada paketa da ne vracaju novac niti salju novu posiljku tako su meni rekli...
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Heheh nisu oni pajseri druze dobra su banka nego ovi nasi na carini provalili valjda se salju menkice iz spanije pa vise nije tolko sigurno iz espanol banke uzimati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Sad iskreno razmisljam.. Seedsman to ekstra upakuje, necu da napisem kako jer verujem da i panduri citaju ovaj forum i svaki put kada sam narucio meni je stigao otvoren paket ali nije nadjeno... A verujem da su ovi iz dinafema samo ubacili to u kovertu i teraj.. Cika policajci hvala bogu otvorili i volaaa.. Ako se kojim cudom desi pa je zagubljeno po carini pa nije doslo na red, ali to je provaljeno 99,9999%
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

Crnirakce

Aktivan Član
19.12.2018
136
754
93
24
Sad iskreno razmisljam.. Seedsman to ekstra upakuje, necu da napisem kako jer verujem da i panduri citaju ovaj forum i svaki put kada sam narucio meni je stigao otvoren paket ali nije nadjeno... A verujem da su ovi iz dinafema samo ubacili to u kovertu i teraj.. Cika policajci hvala bogu otvorili i volaaa.. Ako se kojim cudom desi pa je zagubljeno po carini pa nije doslo na red, ali to je provaljeno 99,9999%
Ja sam narucio seme preko dinafema i stiglo mi je sve normalno
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pitanje za ekipu iz HR: uskoro ću naručiti sjemenke od RQS na adresu u Splitu, ima li ikakve potrebe da tražim stealth i odbijam poklone?
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ljudi počinje sezona outa. Sigurno su povečane kontrole!
Imate "bla-bla car" dogovorite put do Beča, Ljubljane itd. Odmah dogovorite i za nazad! Iz okolice zg. Dnevno 6,7,8 vozila idu do Ljubljane i iz Ljub. Za zg.
Ja kada sam vozio, najmanji iznos je bio 45kn. I večinom svi traže toliko. Znači, put vas ispadne 12€ u oba smjera. Usput upoznate dobre ljude i dobro društvo!
Eto, jedan od dobrih načina za otiči na 1 dan, malo u shopping!
Ja mislim, da i Srbija ima bla-bla?
Uglavnom, nisam naletio na nekoga, tko je imao ružno iskustvo. Jer, ako idete sami, samo vinjeta je 15€ za tjedan dana. Za jedan dan ne postoji+gorivo. Dok, ima ljudi koji poslovno putuju, skoro svaki dan i isti se dan vračaju.
Za 30ak eura, provedete dan u Beču ili gdje got, odmah se opskrbite i zimi naručujete:)
@bigeskalibur -skini aplikaciju Bla-bla car.
Siguran sam, da dnevno ima više od dvoje vozila za Slo ili Beč i isto tako, nazad.
Najbolje od svega, šta imaš broj mobitela, nazoveš i dogovoriš. Kasnije se ocjenjuju vozači, isto kao i putnici. Čitaj malo recenzije!
Odlična stvar
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Za 30ak eura, provedete dan u Beču ili gdje got, odmah se opskrbite i zimi naručujete
meni je to najbezbedniji nacin,recimo ima iz Novog Sada organizovan prevoz kombijem za Sloveniju Maribor-ljubljana povratna karta 55e,lepo sednes u kombi i u istom danu odes i vratis se.Mislim ko nema svoje vozilo eto resenja.