Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2014
34
31
18
Pozdrav.
Juce narucio semenke i platio bitcoinima, e sad zanima me koliko se dugo ceka da oni potvrde transakciju?
Znaci od juce mi stoji ovako
 

Prilozi

  • Screenshot_2019-04-27_10-26-09.png
    Screenshot_2019-04-27_10-26-09.png
    59,8 KB · Pregleda: 62

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Svaka bitcoin transakcija mora da se potvrdi, neko trazi 2 neko 3, a u tvom slucaju su 5. Brzina toga zavisi od provizije koje si izabrao, ako si izabrao najmanju proviziju, to moze da potraje i do 2 dana, ali ocekuj najkasnije sutra u ovo vreme da prodje
Edit: ta potvrda ne zavisi od seedbanka vec od blockchaina
 
29.11.2018
63
234
33
Pozdrav,imam problem veliki.Eh sad,pošto sam bio siguran da na kartici nemam para za menke ja sam uzeo sve podatke upisao na seedsman-u i stisnuo pay i kad ono prošla uplata i na e-mail mi je stiglo od njih i sad piše order placed,sad pošto mi je poštanski broj tačan ali grad nije ne znam sta da radim.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Hahahah,
Kada je order placed, ti si rezervisao stock za semenke koje si izabrao, kad platis, to se promeni u order paid i to ide svojim procesom.
Ako ne platis u roku od 2 dana ja mislim, order se sam od sebe cancelluje, inace ti ne mozes da ga cancelujes tkd ostavi samo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DoomDublin

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Hahahah ajoj hvala ti,ja se već uspaničio bio.sad sledeći order kad budem radio kako da ga platim odmah?pošto imam visa internet use only card.
A jao ja sam pogresio, mislio sam da je ovo tema za seedsman, ali uglavnom, ako je seedsman onda se opusti, ali ako je neka druga banka, moja preporuka je da im pod hitno pises mail i kazes da hoces da cancelujes order jer si pogresio, sto je sigurno sigurno je, a sledeci put se spremi kako treba
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Kada izaberes delivery insurance tada kupujes njihovu uslugu od 8e gde oni sakrivaju semenke i garantuju ti prolaz na granici, e sad on kad ti stoji u basketu to se gleda kao product tako da neka to ostane tu slobodno, ali na checkout opet stavis da hoces insurance.. To ti se uglavnom pojavi u basketu kad odes na checkout i prodjes delivery deo, a onda posle se vratis nazad tj ne dovrsis checkout.. Sve u svemu, negledajuci freebies, moj ti je savet da uzmes to, uostalom ako ne prodje, salju nov paket bez ijedne pare