Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Za ekipu iz BiH:

“U skladu sa Zakonom o deviznom poslovanju (,,Službene novine Federacije BiH” broj 47/10 ) informišemo vas da ste u obavezi Banci dostaviti propratnu dokumentaciju (faktura, ugovor…) za svako plaćanje koje izvršavate u korist pravnog lica u inostranstvu,
bez obzira na njegov iznos. Propratnu dokumentaciju za ino plaćanja možete poslati putem e-maila: [email protected] ili faksa broj 033/287-230. Do momenta prijema dokumentacije, izvršenje ino placanja će biti obustavljeno. Banka je ovlaštena
da odbije izvršenje transakcije ukoliko ne dostavite propisanu i validnu dokumentaciju.”

Keš u koverti odsad, jebigica.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Da, tako sam shvatio, kod bankovnog transfera moraš banci dostaviti popis strainova koje si naručio :D

Kreditnu nemam, kako god razmislim najpametnije ispada napraviti mali izlet u Beč ili Ljubljanu i riješiti problem.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mislim da svaka banka izdaje i internet/virtuon kartice. upaltite depozit od ~20e koji dobijate nazad kad gasite karticu. posle samo uplatite koliko zelite da trosite i visa radi posao. dati na uvid sta kupujete u nasem hobiju nije bas zahvalno :) a slati pare u koverti je kao da sponzorisete postare :) al kako ko hoce, izbor je na vama
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Trazi zato sto bez racuna ne mogu vrsiti transakcije i gledaju sta je ali samo da ti pomognu da nesto ne zabrljas a zato sam izbegavao imena kao skunk i ostalo , northern i bluberry da se ne skonta , verovatno nece al nisam hteo rizikovati
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ma ne pada mi na pamet jbt, ili ću napraviti tu internet karticu koju Powerseed spominje, ili lijepo put Ljubljane. Da mi je marka za svaki put u životu kad sam najebao zbog "vjerovatno neće".
 
02.08.2019
1
0
1
27
Dobar dan,ja sam iz CG,i zelio sam da narucim sjemene preko seedsman,pa me interesuje koje su sanse da paket ne stigne,i da ga oduzmu na carini,i sta se onda desava,hvala unaprijed
 
18.08.2019
37
57
18
27
Koji je najbolji seedbank trenutno?
Na RQSu treba da se napravi account,a nema opcija da se za drzavu stavi Srbija.
A na seedsmanu vise nema guest checkout i dosta ispadne shipping (economy tracked i stealth shipping)
P.S. Izvinjavam se na novom postu oko seedsbankova.