Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KARTMEN

Aktivan Član
13.06.2015
115
434
63
Imam problem da platim visa internet karticom,a validna je kartica,proverio sam sa bankom.Stalno mi izbacuje error prilikom pokusaja placanaj,iz SRB.
 

Prilozi

  • thumbnail_image.png
    thumbnail_image.png
    150,9 KB · Pregleda: 33
  • Sviđa mi se
Reactions: alive

KARTMEN

Aktivan Član
13.06.2015
115
434
63
Kontaktirao sam banku,kol centar i rekli su mi da je kartica validna i da je sve u redu s njom!Dobijem kod od intese ali nakon toga mi izbaci error sa slike gore.
 
Poslednja izmena:

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Kartica moze biti ispravna ali ako ne aktiviras taj sustav sigurnosti ne moze kupovati. Gore ti pise fino da kontaktiras banku i kazes da ti omoguce.. 3ds secure mode... Znaci ako imas para na njoj, nisi upiso krivi broj, nema sta drugo biti nego to. Halo halo ja sam taj i taj ne mogu kupovati s karticom online iako imam novca i ispravna je. 3ds secure mode ne dozvoljava, jel mi mozete omoguciti to, hvala.. I stvar rjesena.
Probaj na nekoj drugoj stranici, moguce da je i do njih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KARTMEN

KARTMEN

Aktivan Član
13.06.2015
115
434
63
Plasim se da si u pravu,ne znam kako da kupim bitcoine,pa da probam tako.
pomagjte jel znate jos neku banku sa stelt posiljkom,i jos da prima kartice iz SRB !
 
21.09.2018
10
9
3
Srbija
narucujem vec par god.preko neta,placam online i zadovoljan.Danas stiglo orig.pakovanje...presrecan

Narucio bi si sjemenje po komad sa jednog sajta...OG Kush, NL i Blue Dream!! od kud? moze i u inbox..hvala
javi se u privatnoj poruci.Ja godinama narucujem,placam preko neta..stize sakriveno,i ozbiljna firma.Pa ako se nisi snasao,pusti poruku i dacu ti sajt

Plasim se da si u pravu,ne znam kako da kupim bitcoine,pa da probam tako.
pomagjte jel znate jos neku banku sa stelt posiljkom,i jos da prima kartice iz SRB !

A jao ja sam pogresio, mislio sam da je ovo tema za seedsman, ali uglavnom, ako je seedsman onda se opusti, ali ako je neka druga banka, moja preporuka je da im pod hitno pises mail i kazes da hoces da cancelujes order jer si pogresio, sto je sigurno sigurno je, a sledeci put se spremi kako treba
seedsman i FastBuds naj sigurniji,ja preko FasBuds bank sam redovan,i uvek stize

Imam problem da platim visa internet karticom,a validna je kartica,proverio sam sa bankom.Stalno mi izbacuje error prilikom pokusaja placanaj,iz SRB.
neka banka neda d kupujes ako nisi podeneonzahtev za online kupovinu.Ja preko moje banke odem na online bank,kupim eure online i platim.
 
26.11.2019
3
6
3
50
Dragi svi, zainteresovan sam za kupovinu ne više od 3 semenki putem Interneta.
Mesto isporuke Srbija.

Upućen sam da mnoge kuće šalju u diskretnim pakovanjima.

Konkretno me zanima da li je neko iz Srbije skoro imao iskustva sa online kupovinom i da mi da savet odakle i ja da kupim.

Molim za isključivo ozbiljne odgovore
 
18.08.2019
37
57
18
27
Dragi svi, zainteresovan sam za kupovinu ne više od 3 semenki putem Interneta.
Mesto isporuke Srbija.

Upućen sam da mnoge kuće šalju u diskretnim pakovanjima.

Konkretno me zanima da li je neko iz Srbije skoro imao iskustva sa online kupovinom i da mi da savet odakle i ja da kupim.

Molim za isključivo ozbiljne odgovore
Skoro sam narucio(iz Srbije sam),mozes kreditnom karticom,bitkoinom ili cim vec na seedsmanu kupiti :thumb:
 

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Kako naruciti semenke u Srbiju, koji seedbank isprucuje u Srbiju, nek mi se javi neko ko je imao iskustva ranije

Ljudi naručujte semenke ko se nije opskrbio za sledeću sezonu! Popusti svuda, Dinafem duplira sve što kupiš. Navali narode, još malo pa nestalo! :rasta:
Kako da narucim, mucim se ceo dan oko toga koji god seedbank da probam nemaju dostavu za Srbiju pompozi mi dok je crni petak
 

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Hvala druze puno, nego samo nije mi jasno jel ova prodavnica salje uredno semenke od royal queen seeds posto na njihovoj stranici ne moze porudzbina za Srbiju
 
Poslednja izmena od urednika: