Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Tako je, Power nema sta drugo da radi nego da ceka na tvoje pp poruke::umirem::

Procitaj ti malo forum, sve ti pise i sve je nacrtano a onda imas "Google", tu su adrese od Growshopova pa fino pronadjes sta te interesuje(drzava, grad, adrese). Mora se malo citati i sve ce ti biti jasno za 5 minuta, nemoj da ti bude mrsko :)
 
15.11.2019
23
51
13
36
Pozdrav dobri ljudi,ovo mi je prvi post i ako vas pratim deceniju sigurno!Narucio sam prvi put preko Sensi seed i stiglo mi je posle 16 dana bez priblema.E da su otvarali na carini imali bi sta da vide .Unutra cu natrpali jedo 5-6kataloga,stikera ,semenke u originalnoj ambalazi i predracun
Ako neko bude narucivao obavezno nek naglasi bez tih sranja.Platio sam pracenje ali nisam nista potpisao kad je dosao postar.Poz i svako dobro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lurch

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Pozdrav dobri ljudi,ovo mi je prvi post i ako vas pratim deceniju sigurno!Narucio sam prvi put preko Sensi seed i stiglo mi je posle 16 dana bez priblema.E da su otvarali na carini imali bi sta da vide .Unutra cu natrpali jedo 5-6kataloga,stikera ,semenke u originalnoj ambalazi i predracun
Ako neko bude narucivao obavezno nek naglasi bez tih sranja.Platio sam pracenje ali nisam nista potpisao kad je dosao postar.Poz i svako dobro
Mislim da Sensi bas navodi da ne nudi neku varijantu stealth shippinga.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sponzor nema veze sa tim sto je posta strajkovala i dobar deo posiljki niti je izasao iz zemlje niti usao. uz to, sponzor nema veze sa carinom, a moze i tamo da zaglavi
 
15.11.2019
23
51
13
36
Stigao i drugi paket od Sensi seed,ovaj put samo menke !Objasnio sam im da mi ne treba predracun i kojekakvi kataloziNaruceno 17.12 stiglo danas .Iskoristite dok postari ne stupe ponovo u strajk kad ih AV opet izradi za plate.Poklon 5menki Black Domina.Poz

Jel moguce da ne mogu da saljem pp jer nemam ni 10 postova?

Edit
Novi članovi moraju imati 20 postova da bi mogli koristiti privatne poruke.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: El brujo and šaran