Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.09.2018
10
9
3
Srbija
@Aeronsbc a odokle si brajko? Si iz Srbije? Nisu otvarali na carini? A sta si narucivao pa ti dali 5 bd na poklon?
buraz ja sam iz Srbiji,stize normalno,ne otvaraju pakete.vec nekoliko puta narucujem i nemam problema.Kad narucujes imas prostor za dodatnu poruku,i tu sam im ostavio poruku odakle sam,koji je problem sa carinom.i od tad opusteno stize na adresu,

@Nogud mozes li reci kada si i odakle narucio? Ja cekam sa seedsmana vec neko vreme
ovako stize bez reklama,diskretno,neotvoreno i provereno...

OPET STIGLOOO FASTBUDS FEM,GREEN CEACK,CRYSTAL METH AUTOFEM.pAKET PROSAO LEPO CARINU,DISKRETNO,14 DANA.
 

Prilozi

  • IMG_20191127_151322_299.jpg
    IMG_20191127_151322_299.jpg
    249,8 KB · Pregleda: 150
  • IMG_20191127_151322_299.jpg
    IMG_20191127_151322_299.jpg
    249,8 KB · Pregleda: 137
25.08.2019
16
22
3
43
Ja narucivao iz Slovenije nekoliko puta u zadnje tri-četiri godine (da ne računam Barney's Farm od 2015, koje nije ni stiglo, slali mi ponovo pa je stiglo******************procitaj naslov teme*********** a ipak pričam o paketima koje je carina dužna da otvara), i svaki put je otvoren paket pogledana valjda specifikacija i predracun zbog carinjenja i vrddnosti robe. Da ne pišem sad iz razumljivih razloga u čemu su slali, ali prvi put čujem da ne otvaraju pakete? Možda i carina štrajkuje hahaha

N.lights RQS, OG kush dinafem, auto big devil ss i auto WW bulk, stiglo danas:mario::.
Koliko si čekao? Ja imam tog OG Kusha od Dinafem za sada u veg probao lišće nije loš, planiram da ga ukrstim sa blueberry od Dutch Passion ako stignem do leta pa taj hibrid uz klonove blb i og kush za outdoor,eto, mali off,inace koliko si čekao na pošiljku?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Angry
Reactions: GrowHax

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Pozdravvdrugari,kolege,prijatelji i ostali.... Evo posle 10ak domacica sam resio da dam novce za menke,medjutim ili sam ja glup ili ne znam sta sam,ali ne mogu da nadjem nacin placanja koji mi odgovara,tj bilo koji da nije slanje kesa u kovertu i bitcoin. Engleski mi je malo los,pa me zanima postoji li nacin placanja da odem u banku i tamo platim,ili preko wester juniona??
Jos jedno pitanje ; postoji li nekakav popust kod sponzora i kako se ostvaruje. Stej haj...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Znam da pise da mogu,ali nigde nema opcije mastercard,a kazu da moze. Nisam bio siguran koja opcija je da odem u banku i platim,pa sam sve to lepo pitao i nih,ali ponavljam,los mi je engleski,nadam se da ce razumeti pitanje....u stvari poslao sam slicna pitanja u 3 seddbank,. Konkretno hteo sam u Lindi da pazarim,jer su mi se ucinili najjeftiniji,ali ne odgovaraju mi na mail,tj stiglo mi je nesto kao odgovor,tj da ce tek da odgovore ??? Ne razumem najbolje,al nema veze,ujutru idem u banku,oni ce najbolje da mi kazu sta mi je ciniti .
Znam za redovne popuste imam jos 5% na bankwire,nego me zanima da nema neki extra popust za clanove :vutra:
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Nisi ni pregledo ovo sto ti je Power objavio.. Odi na stranicu kod sponzora i tamo ti sve lijepo pise. Imas sve nacine placanja ukljucujuci i mastercard.. Sjemenke su dosta jeftine i imas super ponude.
Na potrosenih 0-25 e imas 1 sjemenku gratis
25-50e 1 sjemenku gratis i plus jos jednu po tvom izboru
50-100e1sjemenku gratis i plus 2 po tvom izboru
100-150 e 1 sjemenku gratisi plus4 po tvom izboru itd..
Samo upises broj kartice ne moras nista oznacavat :)
Ako ti treba nesto prevest slobodno se javi
 
20.12.2018
35
179
33
Javi se na mejl banci od koje zelis da kupis.
U tvom slucaju, “linda seeds”.
Ja sam im saopstio da ne zelim da saljem kes, a ni ne zelim kriptovalutama da placam. Takodje sam pitao da li postoji neki drugi nacin, tipa pajpal ili skril. Dali su mi mejl od pajpala preko koga sam im platio. :)
Off
Narucivao dva puta od linde.
Prvi put sve ok proslo stiglo za dve nedelje.
Ovaj put poslednji sam ispao baksuz i zakacio me strajk, praznici.... Evo 30 i kusur dana ne stize posiljka. I dalje se nadam. A na kraju nije ni bitno. Vazno je biti uporan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
hvala ,vec sam se izdopisivao sa svima,linda trenutno nema karticom,osim bitcoinom,a sponzor ima opciju western junion,i to sa mastercardom i to od kuce. hvala svima,srecni praznici
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and GrowHax

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Ljudi kako naruciti sa seedsmana sve uredno ispratim, unesem podatke i na kraju kad potvrdim poslijku izadje mi na spanskom jeziku u fazonu da je odbijena posiljka, da li neko zna u cemu je problem