Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.12.2019
64
45
18
Javim cim stigne na adresu, nadam se da nece nista osim njih stici , znam kako ti je, ja sam mnogo nestrpljiv sve virkam kroz prozor ima li postara.
Btw Hempatia mi prvo napisala da je moja narudzba u "obradi" pa su mi u ponedjeljak javili da su narudzbu poslali u cetvrtak 13.2, a posiljku sam narucio 10.2
Isto tako su mi napisali da u BiH putuje od 5 dana pa do 3 tjedna.
 
Poslednja izmena od urednika:
04.05.2015
23
12
3
Nisam nikad narucivao. Zanimaju me isksutva iz Srbije, tj. slanje za Sr.
Koje firme preporucujete i zasto. Naravn bitno je Diskretno pakovanje, da li im to moram naglasavati? i sta je bitno jos da im naglasim..?!
Prednost ako moze da se placa i BTC. Ali naravno bitno je da banke prodaju kvalitetna semena.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowHax

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mogao si i malo ranije da se setis da porucis menke, carina je s proleca najaktivnija tako da je za outdoor najbolje pobrinuti se oko nove godine. sve ti jedno koja banka i koje pakovanje ako otvore na carini :) al probaj potrosi malo coina pa ce ti na sva pitanja iz 3 teme gde si pitao biti odgovoreno ;)
 
04.05.2015
23
12
3
Da pitao sam na vise mesta.. vidim ima slicne teme :) Dobro dodju razlicita misljenja tj iskustva. :)

Mislio sam to da zavrsim sad ovih dana i da kupim box. i da krenem svoj prvi grow :)
 
Poslednja izmena od urednika: