Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Nisam nikad narucivao. Zanimaju me isksutva iz Srbije, tj. slanje za Sr.
Koje firme preporucujete i zasto. Naravn bitno je Diskretno pakovanje, da li im to moram naglasavati? i sta je bitno jos da im naglasim..?!
Prednost ako moze da se placa i BTC. Ali naravno bitno je da banke prodaju kvalitetna semena.
Linda seeds brate sve uredno stize nemas da brines uopste, seme im je 1.5 e za klasicne strainove i 3.5 e za nove strainove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ljakse
04.05.2015
23
12
3
Linda seeds brate sve uredno stize nemas da brines uopste, seme im je 1.5 e za klasicne strainove i 3.5 e za nove strainove

seedsman ima mnogo lepsi i pregledniji sajt od Linde. U principu je to slicno oko stizanja /kvaliteta verujem. Glavna stvar je oko nase carine.

No ajde da ja vidim pre svega sta cu da gajim pa onda cu odluciti gde cu kupiti. Mada kada bi imao opciju od nekog u zemlji da uzmem bilo bi najbolje mozda!?
 
Poslednja izmena:

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
seedsman ima mnogo lepsi i pregledniji sajt od Linde. U principu je to slicno oko stizanja /kvaliteta verujem. Glavna stvar je oko nase carine.

No ajde da ja vidim pre svega sta cu da gajim pa onda cu odluciti gde cu kupiti. Mada kada bi imao opciju od nekog u zemlji da uzmem bilo bi najbolje mozda!?
Ma linda je mnogo jeftinija i plus imas siri izbor vrsta nego na seedsmanu i seme klija sigurno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ljakse

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Mada kada bi imao opciju od nekog u zemlji da uzmem bilo bi najbolje mozda!?
Vrlo dobro znas da u Srbiji nije legalizovan kanabis i da nemas od koga ''uzeti" sjeme, pogotovo ne brendirano. Ali ako ti nije daleko skokni do Slovenije i uzmi si. A imas i sponzore gore pa pogledaj sta i kako nude i salju.
 
04.05.2015
23
12
3
Znam. No reko kontam neko ima svoje seme koje radi, ostavlja za sebe isto pa ima neki visak.. kao sto rade ljudi za paradajz i drugo povrce..
Ali to ocitonije nije bas izvodljivo putem ovog foruma. Mada kako se ljudi nalaze kada prodaju opremu? na taj fazon sam mislio..
Ma linda je mnogo jeftinija i plus imas siri izbor vrsta nego na seedsmanu i seme klija sigurno

Uzimam u obzir Lindu sigurno, vidim da se obe banke spominju cesto ovde.
Posto idem na prvi grow hocu da nadjem neku koja nije puno zahtevna.. neku sativu. verovatno automatik. planiram 1x1 box i tu sigurno staju vise ovih automatika.
 
Poslednja izmena od urednika:
04.05.2015
23
12
3
Mislim da ce upravo tako nesto biti. :)
Dajte neku preporuku ako imate! ili link ka temi gde ima da se cita..
Zapravo ne bezim ja od indice, ali vise volim sativu. Voleo bih da imam i jednu i drugu po mom ukusu.. Sativa cesta konzumacija, a ovo povremeno. :) po potrebi
malo off. Da li moze u jedan box 1x1 da idu obe varijante?
 
Poslednja izmena od urednika:
24.06.2019
21
12
8
60
Pozdrav,
pre 15 stak godina sam gajila domaćice....no davno prošlo i dobro vreme, može li mi neko dati " siguran sajt za kupovinu seeds.
Pozdrav Beograd