Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mountain king

Aktivan Član
26.03.2018
71
258
53
38
Herbies vise ne salje za srbiju.. odgovorili su mi zbog korone.
Nasa posta radi posiljke do 10kg, nista mi nije jasno
A salju i dalje za italiju recimo wtf

Do sad sam samo od njih narucivao zbog stealth paketa uvek ga odrade bez greske :clap::
plus su ukinuli BTC placanja, tako da jbga bas
 

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Tko zna kakva nas situacija čeka za mjesec-dva-tri, naručio danas s RQS još:
x2 Candy Kush Express (Fast Flowering)
Od prošle kupovine imao kupon tako da sam sad dobio s ovom narudzbom free x3 sjemenke.

Bolje da sjeme stoje u mene doma, tko zna što če biti, plus ove godine nista od turističke sezone, tako da izgleda da ce cijelo ljeto biti poljoprivreda:watch::rasta::bocni::
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Da li dobijam nesto po pitanju sigurnosti, tj da li su vece sanse da semenke stignu tako sto ih napolju neko uzme za mene i posalje privatno, umesto da mi salje banka direkt?
Hvala
 
D

Deleted member 63729

Guest
pa i jucer je na tom istom sajtu pisalo da nesalju zbog korone a danas opet salju,imam ja vremena cekat neg se bojim da se nezagubi;) a i zato sam uzeo drugu narudjbu sa trekingom pa ak se zagubi oni salju pomovo.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.282
358
Pa sponzor H šalje i dođe za 2,3 dana. Jedino nemože se platit pouzeču, samo karticom ili uplatom na njihov račun. U Španjolskoj je kaos i roba če doči, jedino je pitanje, kada!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
skoro od početka 3. mj na putu, na 1. upit odgovorili da je pitanje dana isporuke, a eo sad :D, nije baš utješno

Original Seeds Support (Original Sensible)

Apr 1, 10:26 CEST

Your order is in the postal system.
Some borders are closed but normal service should resume once they are reopened.
Many thanks & kind regards
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Neko je gore pomenuo pouzece, zar ima neka banka koja posluje na takav nacin? Osim pada na carini, placanje preko kartica je razlog zasto ne narucujem direkt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki