Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Meni se to desavalo kad uplacujem tacan iznos na karticu, moras da uplatis(zavisi od iznosa, nekad i vise) bar 5eura preko a nekad i vise zavisi sta kupujes zato sto ako placas nesto sto je u eurima a kartica ti je u dinarima banka tvoje dinare pretvori u eure po svom nekom ludom kursu i onda ispadne da nemas dovoljno novca.
Ovo mi se desavalo za online kupivine, ne za semenje ali verujem da je princip isti.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Jesi koristio karticu tu ranije za online kupovinu? Ako nisi vecina banaka blokira online transakcije dok ne popunis formular u banci i aktiviras to na neki nacin, ako jesi onda jednostavno kontaktiraj banku i vidi gde koci. Ako oni kazu da je sve u redu onda moras kontaktirati prodavca, jbg to ti je jedini nacin moras se malo pocimati.
 

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Di ste društvo long time no see! kontam neki autos sa hempatije ubost, naručujete normalno sa karticom da ne ispadnem jedini mulac? :))
 
25.10.2016
26
174
28
27
Vidio sam i ja preporuke ali me zanima jel netko probao narucit ?
Ne bi bas zelio da mi ostane na carini zbog ovakve situacije
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.067
15.502
358
Neko je gore pomenuo pouzece, zar ima neka banka koja posluje na takav nacin? Osim pada na carini, placanje preko kartica je razlog zasto ne narucujem direkt.
O ti vraga, nije valjda da neznaš šta je plačanje pouzeču!
Znači, banka tu nema posla, sve ide preko pošte. Poštar ti donese paket, ti njemu novce(po-uzeču). R1 je plačanje preko firme i tako možeš svjetla kupovat, sjemenke teško....
Pouzeču nije plačanje poduzečem, nego po dolasku paketa, platiš poštaru/dostavljaču.