Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.850
258
44
Timboqtu
Unutar EU mislim da nema kontrole.Ja sam dosta poslednje vreme kupovao sto iz spanije tako i iz holandije.Jedina razlika kod ova dva sedbanka je sto sam kod OSS morao ici podic pismo dok kod sensi ubacuje postar u sanduce.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Otisao sam i rekli mi da se nalazi u posti ali ne znaju gdje je trazili trazili nema kaze dodi u ponedeeljak rekao vratite kad ga nadete, jos veceras sam ovdje...


INFORMACIJA ZA BOSNU OD HEMPATIE

Na upit saljete li za BiH gnjoivo.

Odgovor je bio:

Pozdrav.


Žao nemamo mogučnosti slanja gnojiva u BiH. BiH ima zahtjeve za certifikate kojeg gnojiva u našem asortimanom nemaju. Ako ste blizu Hr bi vama mogli tamo poslat na poštu pa tamo pokupite ili možda koji prijatelj koji bi to mogao pokupit u njihovi pošti. Jedina opcija slanja je sjeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Drugarica
11.09.2018
1
1
3
Meni je prije par dana iz Hempatie došla cijela oprema uklučujući i 120 X120 box i izdjele .Bilo je 4 paketa preko GLS.Frajer dobacio na vrata .U jednom od tih paketa bile su i sjemenke 10 komada gorila .Sve ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
24.06.2020
17
8
3
imali kakvih novosti za rqs za hr.bas planiram naruciti i evo ovo vidim.
edit.gotovo uzeo ekstra stealth pa sta bude
 
Poslednja izmena:

dori

Aktivan Član
05.02.2020
121
2.033
143
Naruceno juce 30tak semenki prvi put od Linda Seeds, placeno 80e Bitcoinom.
Ali mi nije stigao mail da su primili uplatu,poslao sam im i mail sa brojem narudzbe i dokazom uplate ali nista ne odgovaraju.
Da li je to tako normalno od Linde da se ceka par dana da odgovore na mail ?
Nisam uzimao od njih pa ne znam...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
20.07.2017
87
84
18
37
Pozdrav ljudi,
Porucio bi neko seme preko Linda Seeds pa mi treba mala pomoc.
Do sada sam odradio 2 grow-a u boxu sa e27 led rasvetom sa no-name semenom, i oba su prosla uz vasu pomoc ok.
Uzeo bi neko seme sative koje nije toliko zahtevno, pa ako moze neka vasa preporuka(oba grow-a sto sam odradio sa no-name semenom me rade najvise na stond, sada bih uzeo neku dobru dizalicu)...
 
26.05.2014
79
25
8
Samo jedan bitan info za ekipu, prije 3 dana mi je policija napravila pretres stana, sa sudskim nalogom naravno, a razlog je taj da je prije par tjedana stigla moja pošiljka sjemenja putem pošte iz EU (da sad ne imenujem proizvođača). Na sudskom nalogu je pisalo da se pretres radi zbog sumnje da imam XYZ sjemenki i manju količinu marihuane!

Uglavnom više mi ne pada na pamet kupovati preko interneta, pa sad ako netko ima ideju gdje se najbliže može otići nabaviti sjeme u nekom shopu (ili u RH što sumnjam ili negdje vani)? Ima li šta bliže od Nizozemske uglavnom? :)
 
26.05.2014
79
25
8
Dobro daj više informacija, gdje si naručio, kako je pošiljka stigla, jel bila otvarana ili ne itd? Svima će nam biti od koristi!

Jel si siguran da je zbog paketa ili da nije nešto drugo u pitanju?

100% preko paketa, nema kako drugačije vjeruj mi, a i pisalo je na nalogu, plus rekli su mi i ovako neformalno. RQS, stigla normalno, nije bila otvarana barem ja nisam vidio da je. Presreli ju valjda na carini ili pitaj boga kako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Trulyo