Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2019
4
1
3
Pozdrav ekipo, za naručivanje iz seedaman-a plaćanje karticom, pošalju mi porudžbu da su primili ali još nisu preuzeli uplatu, pritom nisu mi tražili podatke od kartice. Da li je potrebno da komvertujem novac na računu u eure ili ne? U pitanju je Srb. Hvala!

Pritom pojma nemam šta se dešava zašto mi nisu tražili br kartice itd?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowHax

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Verovatno si samo odabrao sta zelis da kupis tj rezervisali su poruzdbinu za tebe,ako imas odgovarajucu karticu Visa il MasterCard lagano ces platiti veoma je prosto pogotovu na Seedsman,sajt im je prost veoma i prilagodjen svima,ima u prvom postu u Seedamanovoj temi nacrtano malte ne procitaj to pa ako te nesto koci ti pisi.
EDIT:Din racun:dinari,devizni:euri logicno
 
05.03.2021
39
53
18
38
Skoro naruceno od seedsmana, placeno karticom, nije bila devizna, nego markice na njoj . Transakcija izvrsena u roku od 10minuta, tj odmah mi je dosla poruka da je skinut novac. Jedino eto pošiljke mi jos nema, iako mi je poslana prije 13dana. Radi se o narudzbi u BiH.
 

tryproton

Aktivan Član
24.05.2018
58
296
53
44
Pozrav ekipi,
Hteo bih naruciti semena na adresu u Nemackoj po prvi put. Molim clanove koji su imali iskustva sa online narucivanjem semena i posiljkom za De da mi preporuce neke banke. Da li narucivanje prkeo seedsmena, Barneysa ide regularno i da li postoje bilo kakvi potencijalni problemi?
Hvala u napred!
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and grouchy

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Kod Hempatije se moze odabrati GLS kao dostava, da li se kod jos koga tako moze odabrati? Nekako mi GLS djeluje sigurnije,iako sam vidio da i oni znaju otvoriti paket hmm
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tryproton
03.03.2021
36
82
18
Pozrav ekipi,
Hteo bih naruciti semena na adresu u Nemackoj po prvi put. Molim clanove koji su imali iskustva sa online narucivanjem semena i posiljkom za De da mi preporuce neke banke. Da li narucivanje prkeo seedsmena, Barneysa ide regularno i da li postoje bilo kakvi potencijalni problemi?
Hvala u napred!
Ako je na adresi u Nemackoj,najbolje naruci sa seeds66 vrhunska banka, onu su uNemackoj..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tryproton

tryproton

Aktivan Član
24.05.2018
58
296
53
44
Upravo stiglo u njemacku nekih 4 dana nikakvih problema. Dostava ide iz spanjolske...ako placas sa crypto malo bolji deal ( bar mi se cini) :)
Pogledajte prilog 394948
Da li si prilikom narucivanja birao opciju "Delivery Insurance - original packaging removed at our discretion" koja se placa nekih 10 dolara i da li to podrazumeva stealth pakovanje? Ili si pak isao sa najjeftinijom opciju bez trackinga, bez osiguranja ako se izgubi paket i bez stealth pakovanja? Koliko je neophodno ici preko stealth pakovanja, to je zapravo pitanje :)
-thx
 
Poslednja izmena:
05.03.2021
39
53
18
38
Ja od seedmana naručio prije 22dana i jos nema paketa. Na trackingu pise da je u tranzitu i sad. A odabrao sam osiguranu posiljku ali da izvade iz orginal pakovanja. Narudzba treba da dodje u BiH.