Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ako ti je lakse meni su slali u pakovanju bez osiguranja i proslo je vec smo se culi.Mislim da i dalje ne trebaa da brines samo iz razloga sto jos nije doslo ovde,verovatno ima nekih drugih zastoja oko korone itkt.Sve je to neko toleranto vreme za 7 dana ako nema onda im pisi email da vide sta i kako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Martovskoljeto
26.03.2021
24
63
13
25
Koliko si narucio u parama
Sad je mozda i veca kontorla zbog ove situacije
Ajde javljal sta kako i ja razmisljam kako cu :thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ne idi u postu nikako cekaj da postar donese na kucnu adresu ako vec i nije doneo.
Kontrola je ista kao i prosle i predhodnih godina,al mi balkanci kad nebi izmislili neki ultra mega giga skener uskospecijalizovan za trazenje semenki od 2mm nebi ni bili balkanci.
Obicno seme bude najveca prepreka za uzgoj,e tek kad stigne prvi put vidis da je taj postupak maci kasalj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Martovskoljeto
05.03.2021
39
53
18
38
Danas postar donio, sve proslo ok.. Na drugoj temi-narucivanje od seedmana sam napisao cijelo iskustvo... Razocaran sam nacinom pakovanja od seedmana,samo pukom srecom je proslo i stiglo bez problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Enzovargin
13.02.2020
35
39
18
48
Vrati par stranica nazad ima dosta toga napisano vezano za slanje za Srbiju i placanje :popcorn::
Čitala sam, nema
Čitajući prethodne objave, shvatila sam jedino da bi pošiljka išla preko Beograda, ne Novog Sada i da može da se nabavi u Srbiji, čovek ne kaže kako,
iako sam pitala.Zbog toga vas molim za pomoć.Hvala
Moze i wester union saml treba otici na sajt i prociti ali :confused:
Nema opciju,ni seedsman ,ni Linda, ostale sajtove ne znam da šalju za Srbiju
 
Poslednja izmena od urednika:

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Komplikovano ti je to sa kesom i dug proces kao i nesiguran.Slanje novca kovertom nije dozvoljeno i nikome ne mozes da ga trazis ako nesto nije u redu.
Ja ti preporucujem da odes u neku bolje stojecu banku i otvoris racun i trazis kartice po hitnom,visa i master card,dina nmz.
Placanje Westsr Union i MoneyGram se moze izvrsiti fizicko lice ka fizickom licu i ja konkretno nisam uspeo da odradim.
Najbolji nacin BITCOIN,ako si u vecem gradu uplatis na bankomatu za bitkoin ako nisi imas po Kp ljudi rade to i jednostavno je objasnjeno,samo google rokaj i resavas.Za bitkoin dobijas dosta gratisa svuda jer i njima to odg.