Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2021
6
1
3
27
Znači, to što prodaju kao semenke konoplje zapravo nisu semenke konoplje?
Vidim da ih prodaju i kao hranu za ptice. Jesu li one bar malo bolje?
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Znači, to što prodaju kao semenke konoplje zapravo nisu semenke konoplje?
Vidim da ih prodaju i kao hranu za ptice

jeste kanabis, ali nema thc u njima, mozes ih posaditi kao ukras u krajnjem slucaju :D
i zasto mislis da te komsije ne bi prijavile za tu industrijsku konoplju, od koje se uzima seme za ptice i druge stvari, kad se vec brines oko prave?

Aha, važi neću.

a kako ondaq grovati???
seme iz ulicne? pripremi se na muske!

sigh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
01.03.2021
42
81
18
24
Meni je sad skroz nejasno odakle da poručim semenke 10 različitih onlajn dućana sam pregledao i pogubljen sam, može neko da mi skrati muke i da mi preporuči?
 
03.06.2021
3
1
3
35
I meni bi godila mala pomoc za BIH, ako bi neko mogao izaci u susret i da podjeli iskustva, takoder pogbljen mnogo misljenja skeptican sam za online narucivanje, nirvana, seedsman, rqs , hempatia , sta izabrati od ovoga?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
03.06.2021
3
1
3
35
vjerovatno cu i ici na seesdman, pa sta bude bude jebi ga, odakle si ti narucivao ako nije tajna pozdrav.
 
Poslednja izmena od urednika:

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
Nije jos,al je usitnilo.Ima da izaberes opciju tracking.

Najbolja opcija i najbrza bi bilo naruciti iz Hempatie u najblizu postu u Hrvatskoj,preci granicu ,uzeti to i nazad.
 

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Seedsman dostavlja u Bosnu al ako sad naručiš ne očekuj da će ti doći prije 3-4sedmice. Tracking koji imaš će ti javit da su došle u poštu u UK i izišle iz UK, nikakve više info nećeš imati. Možda još kad dođu kod nas na carinu al vidjet ćemo, javim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Koks999 and Soze