Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Mogu!
Ja, ne znajući, da ih mogu naručiti u Hr. zapičio u Ljubljanu. Nisam išao u Hempatiu, ali svi imaju, koji dostavljaju, bitno da je grow dučan. Imaš Google maps, tamo ti piše radno vrijeme, jer se može potrefit, da je praznik(i to se dešava). Uz to, sjemenke nisu stare i svaka banka, ima svoj katalog, pa si izabereš ili to napraviš prije. Puno bolje, otići na jedno popodne i kupit za godinu dvije, bez straha. Mada u Hr.nisu ilegalne, dok nisu u zemlji:)
Ako nazad, ideš prazan, prijaviš se na bla bla car i imaš društvo za nazad! Mada, tako i možeš tamo i nazad, jer uvijek netko ide, a plačaš par eura, nisam siguran kako je u ovo vrijeme pandemije. Uglavnom, cijepljen moraš biti, ako prelaziš granicu!

Ovo pitanjce, post iznad, ponavlja se iz strane u stranu. Nisam iz RS, tako da ne mogu pomoći!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vurazer
17.09.2009
49
69
18
33
seedsman stize vecinom svuda u sve ove nase raspale zemlje, ja sam platio stelth posiljku +8e i poslali su mi kao neki gift poklon, jos su mi poslali gratis 6 komada.. mozete sve s njima da se dog, ili mailom ili mislim da moze na shop direktno
 
Poslednja izmena od urednika:
30.03.2020
5
3
3
42
Traže mi fakturu pa fakturu. Šta si to kupio šta si naručio, izgubio 2 sata u banci.
Imam pitanje, stavite se u poziciju bankara i ja mu pokažem fakturu:


Jel uradio neko od vas ovo, kolike su šanse da završim u prdekani? Inače, kompanija je fastbuds. Molim za pomoć
 
Poslednja izmena: