Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.11.2021
35
20
8
25
Ako mi moze neko pomoci nisam otisao u postu jer nisam bio Sto posto siguran sta trebam reci Teti za salterom ,sta od ova dva trebam reci I da li trebam oba ili samo ovo drugo... NE mogu Jos uvek da se javim u pp izvinjavam se Sto moram da pisem ovde samo hocu da ne sjebem nista ... Srdacno hvala
 

Prilozi

  • Screenshot_20211124-221700.png
    Screenshot_20211124-221700.png
    157,5 KB · Pregleda: 80

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
@Bugarce1 gle, prosto je. To je adresa firme (to što si zaokružio), ali pošto šalješ preporučeno tražiće ti ime, ne može na firmu.
Dakle izmisli ime, Marko Petrović npr, to ti ortak, i sve pet.
Njima javiš mejlom ime i treking broj.
To drugo što si podvukao sam ti već naglasio - uz pošiljku, tj keš, moraš negde naznačiti i br porudžbine, to - valjda je jasno - ne govoriš u pošti.
 
01.11.2021
35
20
8
25
Ljudi NE znam Kako Al Sam poslao... Bice bolje sledeceg puta . Dobio Sam tracking broj sad trebam da Im posaljem na mejl to da li mogu da Im odgovorim na onaj mejl Sto su mi poslali ,mislim da li mogu Tu da I'm posaljem ovaj broj I ime
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.282
358
Hempatia šalje i na Tiskov paketomat!
Koliko sam upučen, daje se broj mobitela i veličina paketa. Kad paket stigne, dobije se sms sa kodom, koji se ukuca u paketomat i otvore se vratašca gdje je paket!
Tu ime i prezime, isto može biti Fridrih niče mi prišt, Zulufe Puštampašić i sl.
 
01.11.2021
35
20
8
25
Ide polako...
Ja Sam Im odmah poslao mejl SA imenom I tracking broken nisu mi nista Jos uvek odgovorili ,da li trebam da sacekam Jos malo ili da I'm posaljem opet mejl?
Hvala srdacno svima koji nesebicno daju savete
 

Prilozi

  • IMG-adefde03706a51bb926908d5918e1293-V.jpg
    IMG-adefde03706a51bb926908d5918e1293-V.jpg
    81,5 KB · Pregleda: 39

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Narucio sa herbies seeds u oktobru, taj paket stigao u Srbiju i od tada ceka prezentaciju carini, posle 25 dana od poslednjeg update ja sam se javio da mi posalju novi paket il mogucnost da vrate novac, ja sam izabrao novi paket, poslali su mi ponovo strogo diskretno, nazalost stiglo je ali isto kao i prvi put, ovo je vec 3 pokusaj moj za dostaviti u Srbiju, zaista nemam lepa iskustva sa narucivanjem, 2020 u maju sam narucio od linde 2 x oba stigla i od tada vise nikad nisam dobio semena ni od jedne kuce a narucivao sam od linde posle opet, verovatno ja nemam srece kao vecina ovih iz Srbije ali NE zelim vise svoj novac da bacam uz vetar, za te pare sto sam puko mogao sam licno otici i jos bi mi ostalo, nazalost ali je tako, ubili su me u pojam i sto se mene tice nijedna kuca dinara nece videti, osim da ja licno dodjem, eto mozda nekom znaci moje iskustvo, inace preko NS carine su mi isli paketi.. (Srbija)
 
20.04.2015
20
56
13
46
Васејена
Buraz isti problem imam, samo sto su mi ovo bila prva dva narucivanja u zivotu...i ćorak.A gledam sad preko seeds stockera, ali mi nije jasna opcija da moras da izaberes i expres i stelt? 48evropljana za postarinu, mnogo je kume! Ili negde gresim? Linda mi je bila sledeci izbor, ali posle ovog tvog posta, nisam pametan? Al smo baksuzi!
 
Poslednja izmena od urednika:

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ja licno vise od nikoga.. ali sto se tice herbies ljudi zaista imaju odlicnu komunikaciju i sto se tice njih kao kuce sve pohvale, oni nisu ovde nista krivi, ali zato ogavni linda seeds, sa njima ne bi pod cenu da moram bataliti kanabis za ceo zivot, komunikacija ocajna i ne trude se ni sakriti semena.. vidim da dosta hvale seedsmana i slanje novca, pa ako imas volje i vremena i novca posaljes pare u razglednici sa tracking brojem itd sta treba i onda kad im stigne oni tebi semena, kazu da prolazi, ja igrati vise necu, idem na sigurno ako je danas ista sigurno, no sigurnije svakako da cu ih kupiti licno, Austria bar nije daleko :)
I da, mnogo je kume zaista, al kad bi znao da ce mi stici, ne bi mi bilo zao, imao sam velike nade i zelju i ubili su mi svaku nadu i zelju za semenima, tako da od sad licno, moras se ispeci dobro da bi krenuo na siguricu ako je ista sigurno..
 
20.04.2015
20
56
13
46
Васејена
Nzm da li je rešenje uplata novca na ovaj ili onaj nacin, msm da carina NS to ni ne gleda. Mozda grešim?! Hebe nas carina! Najgore što nikom ne verujem i ne zelim da mi iko šalje ili bilo kako pomogne...
Ja cu još jednom da probam sa lindom ili stockerom, pa ako ne prodje, i ja bataljujem ovaj način...ako uspeš, javi, i ja ću tebi...čisto da znaš! Pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Samo da javim za bracu sa herbies seeds, poslali su mi i drugi put i vrv kao sto rekoh palo, ja sam se pomirio od novca i semena nista, al reko pitacu ih nemam sta izgubiti, kad dobih neocekivan odgovor, rekli su mi da ako dobijem napismeno da je zaplenjeno poslace mi ponovo ili pare, a ako ne dobijem nista a prodje 25 dana od poslednje objave, da ih kontaktiram i da ce mi refundirati ceo iznos, zaista ovo je divna kuca i divna saradnja i ako nisam uspeo semena kupiti, vojiah od linde ne kupuj kao brata te kumim i molim, msm da ni ne salju za Srb od mog slucaja al svakako nemoj, uzmi herbies pa ako i ne stigne, novac ce ti svakako refundirati, jedna veoma ozbiljna firma!
Edit: Ni ja ne verujem nikome, zato i sedim ovde godinama i trajem, da smo verovali davno bi bili KPD :)
 
04.04.2021
59
60
18
25
vec dva meseca se premisljam da li da porucim od seedsmana. nemam problema sa tim da izgubim novac, jedino sto me plasi je da kada mi postar uruci paket i potpisem, da izlete kerovi kao neki vid sting operacije. da li se ovo inace desava? sta je nagore sto moze da ispadne od cele situacije? narucio bih jedno 10 menki.