Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Problema u kojem smislu? Kako god, postoji njihova tema na forumu pa ih pitaj. Ako ne znaš Engleski, Google translate :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
S time je dosta nas imalo problema, i meni nije prošla :). Da li je do banke (možda oni moraju aktivirat najprije nešto) ili to jednostavno ne šljaka, ne znam:confused:.
Ja sam jednostavno ponovio narudžbu, odabrao opciju "bank transfer" i uplatio sam im novac na račun preko internet bankarstva.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Caka je u tome sto tko god da prodaje sjemenke i nudi opciju placanja karticom, radi to preko payment gatewaya. Taj nacin dodaje jednu stepenicu u pricu, znaci da netko drugi naplacuje za njih pa onda kasnije prebacuje tu cifru njima - odredjeni %. Uglavnom, kad ne prolazi placanje, kontaktirati banku ukoliko 3D verifikacija nije aktivna. Ukoliko je aktivna, onda payment gateway ima problem s tom bankom/karticom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
02.04.2016
2
2
3
On the moon...
Da li je iko imao problema sa kupovinom preko Herbies?
Imao. Pokusavao sam da narucim iz Srbije, a da platim karticom koja nije iz Srbije, sve ok, ali uplata im ne stize, par puta sam probao, slao mail i banci i njima, pokusali da resimo problem i nista. Poceo sam da gubim nadu. Aj da probam jos jednom tj probao je da naruci lik cija je kartica i iz te zemlje, samo naveo moje podatke i adresu uplata prosla, sve ok, paket poslali. Sad bleji na carini od 24-og i ceka dalje. Ako doceka... xD
 
16.05.2022
29
111
28
Šeher
Ma sve je prošlo u redu, naručio sam ali prije toga nisam čitao šta piše u ovoj temi i vidim raja se žali da kasni itd. pa sam se malo zabrinuo.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Imao. Pokusavao sam da narucim iz Srbije, a da platim karticom koja nije iz Srbije, sve ok, ali uplata im ne stize, par puta sam probao, slao mail i banci i njima, pokusali da resimo problem i nista. Poceo sam da gubim nadu. Aj da probam jos jednom tj probao je da naruci lik cija je kartica i iz te zemlje, samo naveo moje podatke i adresu uplata prosla, sve ok, paket poslali. Sad bleji na carini od 24-og i ceka dalje. Ako doceka... xD
Otpisi ga, treba da prodje carinu u roku od 2 dana MAX ako ne prodje, pao je i kraj, uglavnom zadrze sebi, moras cekati 25 dana a da se nista ne promeni i onda refundiraju novac il salju ponovo, ja sam odustao jer sam 3x zaredom prosao tako, jedino pozitivno sto vrate novac ovi sa herbies, sa soma seeds ne znam kakva je situacija ako padne paket, a sa linda seeds NIKAD ne imaj posla ni ti ni bilo ko drugi.. srecno svima u novoj sezoni koja vec uveliko traje
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Soma pita sta želite. Do sada nije bilo blokiranih paketa medjutim dogovor je da se ili posalje opet (na drugačiji način) ili da se vrate novci Nazad.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Gdje ovdje ne kontam? @VETARR Soma kaže da u ugovoru piše da je rok dostave u taj region 4 tjedna. Nakon 4 tjedna on se može njima zaliti da pita gdje su izgubili paket. Ako ti ne dodje ništa kroz 7 dana Soma ce ti poslati paket opet neovisno o tome sto rok za žalbu njegovu jel nije došao. Javi status :) ako ne bude prije stigao drugi paket od Some :D
 
12.05.2022
9
11
3
26
Ovde kod mene, na brata sam mislio...
Od danas bi bila onda 5-a nedelja ako smo 16-og napravili porudžbinu, kontam da bi još ovu nedelju trebo sačekat
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.633
163
ljudi od kanb.org nemojte naručivati jer bacit če te novac... oni su neekad bili ok ali sada im ništa ne klija -pazi od 26 sjemenki 0 znači 26/0.... užas sam se iznervirao-poludio, lažu-muljaju i bez pardona uzimaju lovu, pohlepna govna, ne nasjedajte kao ja ....grrrrrr
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater and šaran
12.05.2022
9
11
3
26
Gdje ovdje ne kontam? @VETARR Soma kaže da u ugovoru piše da je rok dostave u taj region 4 tjedna. Nakon 4 tjedna on se može njima zaliti da pita gdje su izgubili paket. Ako ti ne dodje ništa kroz 7 dana Soma ce ti poslati paket opet neovisno o tome sto rok za žalbu njegovu jel nije došao. Javi status :) ako ne bude prije stigao drugi paket od Some :D
Stiglo juče popodne, sve extra ima i plusa ❤️
 
  • Love
Reactions: Bizzzo

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
639
93
@perobukvic @ironymous nerado ovo pisem, ali slazem se sa perobukvic (po pitanju klijavosti). vise puta sam imao losu klijavost njihovih sjemenki, nula od deset ili blizu toga. zamjenske sjemenke koje dobijem to jest one koje im nisu sa skladista nego naruce od dobavljaca - isklijaju bez problema u istim uvjetima. jednom bi mozda bila slucajnost ali sumnjam da je 4 ili 5 puta koliko me pamcenje sluzi. kad sam u nekim situacijama naglasio da mi prosli put nije nista klijalo, dobio bi pakiranje na kojem je pisao datum pakiranja brendiranog sjemena, inace to nisam vidjao. pretpostavljam da ljudi kojima klijaju njihove sjemenke naruce neki strain koji im ne stoji dugo ili koji uopce nemaju na skladistu pa ga moraju naruciti od dobavljaca. imao sam ok iskustva u proslosti ali zaobilazim ih vec duze vremena, barem kad su u pitanju sjemenke - gnojiva i sve ostalo bez problema.. samo sjemenke zezaju. inace narucim od seedsman i nikakvih problema nisam imao, tako da sumnjam da je do metode klijanja. svako dobro!
 
Poslednja izmena: