Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.08.2022
2
2
3
26
Dupli post + necitanje pravila www.vutra.org/pravilnik
Pozz drugari iskustva sa herbisom za bosnu,koliko traje dok od slanja dok ne stignr,i koliko je sigurna stealth metoda slanja jel dobro budu "ususkane" planiram do zime naruciti za iducu sezonu se pripremit

I mene zanima za Bosnu kako im fukncionise stealth metoda jel budu dobro skrivene?
 
Poslednja izmena od urednika:
06.02.2022
91
195
33
59
Prvi put sam kupovao sjemenke preko interneta i dostave. Imao sam neki mali strah ali sam ga razbio iz više razloga. I isplatilo se :) Stiglo u normalnom roku, u originalnom pakovanju i nedirnuto. Plus poklon sjemenke, neka se nađe :banana_rasta: :banana_rasta: Svaka čast !!! Dobro i sigurno su sve osmislili, ne treba otkrivati sve detalje. Ja sam i prije razbio taj mali strah a sada definitivno.

Somasjemenke.jpg

Somasjemenke.jpg Somasjemenkenaljepnice.jpg
 
06.01.2015
15
25
13
Od herbiesa porucio.Pise tu gde pratim da posiljka zahteva posebnu dozvolu za uvoz i da se nalazi na carini.Znaci nista od semenki? Da ocekujem neki problem?
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.283
358
Kad bi napisao iz koje si države,puno bi pomogao!
Nekad iz Španjolske šalju DHLom,pa kad dođe do naše(Hr) granice,preuzima naša pošta(HP) i tu tracking staje. Piše da stoji na duane(carina/granica)ovisi o dostavljaču!
Kad bi recimo bio iz Hrvatske,našao bi tracking number u HPu
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
@karci5 ne moraš se previše stresirati, neće te niko krivično goniti za par semenki, morali bi da dokazuju na sudu da si hteo da gajiš, da iz njih niču ženke itd
U tim slučajevima se samo stopira pošiljka i to je to
Eventualno da im upadneš na neki spisak pa prate šta poručuješ neko vreme, ali i to je SF da se razumemo, ne poručuješ 100, 500, ili 1000 semenki pa da si im preterano bitan
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Počeli su kao i što počinju od kako provjeravaju. Nema to veze s počimanjem ili ne. Neki paketi se jednostavno otvaraju sta god da se desava. I onda teorija velikih brojeva. Samo pomalo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala
07.04.2018
1
0
1
33
Unapred se izvinjavam ako ovo pitanje ima vec negde, ja nisam uspeo da nadjem nista sto nije objavljeno pre deset ili vise godina. U kojim drzavama u okolini postoji mogucnost da se semena kupe u radnji?
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
da,
Počeli su kao i što počinju od kako provjeravaju. Nema to veze s počimanjem ili ne. Neki paketi se jednostavno otvaraju sta god da se desava. I onda teorija velikih brojeva. Samo pomalo.
obicno otvaraju vece pakete, sto ne znaci da nece nijedan mali paket otvorit....male mogucnosti su za to...a i na herbie seeds imaju opciju da ti otvore originalno pakiranje...tak da tih par sjemenki da ce nac, gotovo nemoguce
 
11.04.2022
7
21
3
24
Pozdrav, samo da javim da posiljke od fastbuds vise ne prolaze. Drugi put mi padaju na carini od septembra. Status "held by customs" vec dva puna dana, tako da kontam o cemu se radi :fuck:.
Inace stealth im prakticno i nije stealth, jer je toliko ocigledno gde se nalaze semenke :fuck:...
 
  • Angry
Reactions: šaran and Cyric
08.11.2022
2
0
1
24
Cao, je l neko narucivao sa herbisa u SRB u poslednje vreme, i da li mu je posiljka prosla.
Ja sam narucio pre oko 20-ak dana i semenke su stigle u Srbiju za 4 dana ali su na carini bile 16, i danas mi kada sam proverio status posiljke na post expres sajtu pise mi returned, ali na 17track sajtu pise da je vraceno zato sto primalac nije bio na adresi.
Da li je neko imao slicno iskustvo, ako jeste bio bi mu zahvalan kada bi podelio.
 
08.11.2022
2
0
1
24
Update paket otisao za Spaniju i gubi mu se svaki trag (nema trackinga vise), niko me od nasih nije zvao niti kontaktirao poslao sam mejl herbisu pa cemo videti kako dalje ide.