Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
882
4.517
163
Thiaoouba Prophecy
Četvrta pošiljka ove godine za BiH uspješno došla od Soma's Sacred Seeds

Stealth odličan!!


Prva za 12 dana,
Druga je bila stikeri (dodatno sam tražio :)), jedino ovo je bilo otvoreno na carini, vjerovatno mislili da je novac) stiglo za 16 dana,
Treća za 7 dana i
Četvrta za 16 dana to jest danas :)

Naručeno 15 dobijeno 18 sjemenki
Thank you @Somaseeds ::listomahanje:::let:
Radujem se sledećnoj narudžbi :):thumb:
IMG_20221118_141557.jpg
 
Poslednja izmena:
14.10.2010
8
5
3
40
Ekipa, naručio sam sjeme preko soma seeds, platio preko revoluta, no nisam dobio nikakav odgovor od njih, naručeno 08.12. Javljaju mi da je narudžba odrađena ali nisam platio. a poslao sam im potvrdu o plaćanju na mail.
Da li je netko imao slična iskustva?
 
07.10.2022
68
169
33
I ja sam planirao otvoriti revolut u svrhu plaćanja.
Koliko sam skužio na Somi se može platiti revolutom ili westerna Union, ali ne i visom.
Na Herbies može i revolutim i visom.
Da li sam u pravu? Da li se na Herbies može platiti i WU?

Ako se plaća revolutom ili visom koliko treba da primatelj vidi uplatu?

Vidio sam i da primaju Bitcoin, ali s tim nemam baš jako kakvog iskustva.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Za Somu znam. Visa im je blokirala transakcije nažalost (skupa sa paypalom), medjutim dodje ti na isto ako ćeš platiti revoult karticom. Transakcija je vidljiva kroz najviše 7 dana, tako kaže Revolut. U praksi je to sutradan, najkasnije 72 sata od uplate. Wu je vidljiv iste sekunde jer dobiješ MTCN broj uplate na osnovu kojeg kasnije primatelj radi isplatu. Herbies nema WU. Za ostale načine neznam stvarno.
 
07.10.2022
68
169
33
Barney's farma i Herbies primaju uplati Visom. Da li tko iz iskustva može reći koje je vrijeme proknjiženja ako platim Visom?
Uskoro dolazi vrijeme naručivanja, a ja sve luđi u vezi gdje naručiti i kako platiti
 
  • Haha
Reactions: Bizzzo
07.10.2022
68
169
33
Nemam Revolut. Mislio sam ga otvoriti samo zbog ove narudžbe, ali vidim da traže kopiju osobne iskaznice, pa ne vidim svrhu otvaranja Revoluta samo za tih par transakcija godišnje.
Uopće ne bih razmišljao i naručio bih preko Some i WU, ali Herbies ima puno veći izbor.
Najvjerojatnije ću poslušati savjet Bizzo i naručiti one dvije sorte od Some koje mi je preporučio preko WU.
Trebate ću njegovu pomoć za to, ali javit ću mu se kad budem naručivao.
Hvala svima na odgovorima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Počeli su pretjerivati. Vise nije ono 2 za 1 ili 3 za 1. Sad je 2 naprama 1 :D @Wendigo hvala jos jednom :) samo da napomenem, opcije placanja Su različite. WU, Revolut, krypto, IBAN, keš u koverti :) Ako banka traži račun za sta je transakcija, i to se može riješiti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Wendigo

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
607
1.414
163
72
35 dana nakon uplate konacno stigle. UK nije u uniji i sve ide na carinu. Sreca pa nije otvarano (kuharica). Lagano krecemo sa laganim zakasnjenjem.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.071
15.563
358
Hempatijin kod od 15% opet ne vrijedi!
I prošli put nije radio,pa nakon kupovine,dobijem mail da im napišem ksko želim iskoristiti kod :lol:
Gledao sam proizvod koji nije na akciji,jer inače kod ne vrijedi,ako je akcija(bar mislim)....
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.071
15.563
358
Ovo sa datumom je prolazilo, jer je akcija bila produžena. Svejedno,večina to nije znala i nije upotrijebila kod,misleči da je istekao. To se događa,ali dva puta,isti forum nije fer prema forumu,a ja neču propast za 15%. Svaki upotrebljen kod, nešto i forum dobija,tako da s te strane nije fer!

Ja ču i dalje poslovat s Hempatijom,nije mi to neki deal breaker. Koliko kupovina iza sebe i nikada problema!