Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2021
39
53
18
39
Jedan prijedlog za sve one koji bi da naruce menke, a iz Bosne su... S obzirom da sam i sama imala problem sa carinom, u dopisivanju sa hempatiom njihov radnik mi je predlozio da narucim na poste restante u najbližu postu u Hrvatskoj. Posto zivim 20minute od granice,tako sam i uradila. Narucila na postu i na svoje ime,posiljka dosla od hematie u roku od 2 dana, presla granicu,uzela posiljku i vratila se. Niko me nista nije ni pitao,niti je ikakvih problema bilo.
 
05.03.2021
39
53
18
39
Mnogo manja narudzba od 300km meni ovaj put nije prosla...eto eto pronasli smo nacin kako da ipak dodjemo do sjemenki :)
A somaseeds mi nije htjeo prihvatiti karticu,tako da sam odustala od narudzbe od njih.
Jedini nedostatak hempatije je taj sto ne daju apsolutno nista gratis
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
585
3.173
203
Super.,drago mi da si uspjela bilo na koji nacin.,za Somu sam uvjeren po svima da ste se mogli dog na vise nacina,a Hemp..daje gratis kako ne? Upravo im je akcija u tijeku. .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@nandoden

U 13 mjeseci od kako Soma ima baner kod nas na forumu, jedan jedini paket nije stigao u komplet exyu. I to za Srbiju. Negdje oko Bozica prošle godine. Medjutim, paket je vjerovatno ukraden/izgubljen, s carinom veze nije imao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.472
163
Thiaoouba Prophecy
@nandoden

Iz iskustva kažem da prolazi.
Stiglo je 5 pošiljki prošle godine, čekam uskoro još jednu ove godine.

Također za 9 dana mi je stiglo Soma Soil i Soma Tea :)
Četvrta pošiljka ove godine za BiH uspješno došla od Soma's Sacred Seeds

Stealth odličan!!


Prva za 12 dana,
Druga je bila stikeri (dodatno sam tražio :)), jedino ovo je bilo otvoreno na carini, vjerovatno mislili da je novac) stiglo za 16 dana,
Treća za 7 dana i
Četvrta za 16 dana to jest danas :)

Naručeno 15 dobijeno 18 sjemenki
Thank you @Somaseeds ::listomahanje:::let:
Radujem se sledećnoj narudžbi :):thumb:
Pogledajte prilog 458691
:)
 
14.02.2023
7
1
3
35
Zdravo Bizo nisi gledao e-mail danas, pa ne zna gde da ti pisem. Albert sa somaseeda mi ne odgovara nista i nemam nikakvu informaciju pisao sa mu na mail, a juce sam uplatio novac, culi smo se ti i ja juce, poslao sam ti sve informacije... molim te mi javi sta se desava, malo sam poceo da brinem... izvini na smaranju i hvala u napred @Bizzzo
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@lirika

Nemam ja pojma odakle tebi info da ja danas mail nisam gledao? Od jutros jedno 12 puta :) sta te točno brine oko ordera? :)
7D9E6EEB-9934-4A88-8B30-A36A8367AA3E.jpeg

Tad ti je došao mail za proccessing. S obzirom da je količina svega kakva je, treba odraditi stealth kako spada i kako si tražio u vise navrata.

Od kad vec imamo komunikaciju? :) a i kad si kupovao negdje drugdje na internetu, jesi imao ovoliko supporta? :) opušteno brate, sve po planu i PS-u.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and sone1
14.02.2023
7
1
3
35
Pa mozda si gledao, ali ja nisam dobio nikakav odgovor ni od tebe ni od somaseeda i dalje... u cetvrtak sam uplatio na ono ime koje si mi poslao, na wu novac i nisam jos dobio informaciju o mom orderu, ni Albert mi nije odgovorio na par mailova... zanima me sta se desava, da li sam dzabe uplatio novac ili sta? Nije ni mala suma, pa me zanima sta se desava i zasto ne dobijam odgovor ni od koga Ordernumber: 3329
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.472
163
Thiaoouba Prophecy
@Z1poloApolo

Ne šalje van EU.
Možeš se na mail dogovoriti s njima da pošalju na adresu tebi najbliže Hrvatske pošte. Samo staviš Poste restante i kada stigne odeš pokupiš 30dana imaš fore da podigneš pošiljku.
Kod Hempatie imaš kod VUTRA15 i imaš 15% popust na sve sjemenke sem opreme (gnjoiva, box,itd)
Tako ako budeš želio i opremu neku naručiti jedna narudžba se pravi za sjeme jedna za opremu kako bi kod radio, a i da ne otvaraš paket sa opremom, samo otvoriš pošiljku od sjemena i zaštekaš negdje

Ja sam opremu naručivao na ovaj način.

Imaš sponzora Herbiesa oni također šalju za BiH
Također isto možeš se dogovoriti sa Herbiesom da ti preko DPD ili isto Poste restante da pošalju u najbližu Hrvatsku poštu i ima popust 5% kod je VUTRA5, od Some si naručivao da ti ne spominjem.
 
Poslednja izmena:

Zlatnik

Aktivan Član
30.06.2022
198
1.993
143
Jel narucivao ko skoro iz Herbies? Spremio sam porudzbinu ali se jos dvoumim da li da narucim (posto je preko 100e ima dosta onih poklona, da odbijem sve to kako vi oaket bio manji i sto manje problema na carini?) Po komentarima ovde ranije je propazilo ali unposlednje vreme nesto slabije :)
 
22.09.2021
2
0
1
23
Pozdrav, jel skoro neko porucivao semenke u srbiji? I jel zna neko ko ima najbolji stealth od ovih gore navedenih banki (Soma seed ili Herbies)