Kurt cobain's birthday

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurdt

Aktivan Član
24.06.2013
155
619
93
spushenje je napisao(la):
@lucidDreamnisu bitne klinke koje se prze na njega jer ima lepe oci i sta ti ja znam...a da su bili inovacija to svakako, pogotovo posle one pop glam tipa aba ere i onih smesnih metalaca i onih kul salt n pepe hitova koji se pustaju na nekim kul zurkicama negde u nekom shabanskom klubu na nekoj romanticnoj obali tamo nekog vec mora...lik je hvatao barohvate sa opruzenom desnom rukom i drljao zice skroz precizno i maksimalno opusteno levom rukom, on je zajebao deformaciju...to kome je on bio idol nije bitno za njegovu muziku, niti je on o tome odlucivao, meni to nije bitno kad je u pitanju muzika ili neka druga umetnost, znaci bitna mi je knjiga a ne privatni zivot pisca koji ju je napisao....
ej druze ev naido na ovaj post pa da ga procitam heheh zapade mi za oko.ja gotivim nirvanu i naravno kurt cobaina nekako se sa njim mogu uporediti ne u smislu njegovog djela u muzici neg onako kao covjekom.samo bi rekao da nikog netreba osuđivat dok ga ne upoznaš jer nikad neznas u cijoj je glavi bomba koja se sprema za eksploziju.nadam se da ce te shvatit sta hocu da kazem.pozdrav ekipi iz vutra.org svaka vam cast za ovaj sajt.