kvalitet foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Predlazem za oni koji imaju uvijete malo se potrude i da svak obradi neku temu sa opsirnim tekstom,slikama ... evo ja cu obraditi podrezivanje doduse to ce trajati par mjeseci ali nije mi tesko planiram od jedne biljke napraviti par klonova tako da sve imaju istu sansu..i pratiti razvoj napraviti dobre slike i tekst (svako pomoc je dobrodosla) jedna nece biti rezana druga jednom treca dva...
i na kraju ce mo imati studiju koja ce mnogima pomoci da imaju bolji urod.Takode bi napravio isto samo sa razlicitim svijetlom jedna pod hps jedna mh jedna neonke...
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
hm... nekako je poprilièno smješto da topic o kvaliteti forumaode skoro pa u offtopic :D

kao prvo trebali bi jasno odrediti šta ide u koju kategoriju foruma

druga stvar treba više moderatora i moderatori trebaju biti nadrkaniji i manje tolerantni jer ovo sada granièi sa anarhijom

kao treæe treba zaustaviti otvaranje 500 thredova o istoj temi (vidi dvije teme o osnivanju udruge pod legalizacija)

èetvrto instalirajte merge thread MOD za PhpBB da bi mogli spojiti takve dvije, tri pet 100 tema u jednu

peto bi bilo da se netko potrudi postati aktualnu verziju kaznenog zakona svoje zemlje i da se to što je moguæe bolje održava (evo ja sam to napravio za Hr, za srbiju postoji ostatak vutroslavije.. netko?? ... možda posebna kategorija na forumu za zakone i pravilnike itd.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nije nikom euredu stavljati pravila,praviti red...
ovo je stranioca gde bi se trebao opustit i naèi sto te zanima ...
zato svako malo obzirnosti-poštovanja!!!!!
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
nakon što sam promjenio avatar
javila su se 3 administratora te su me uljudno zamolili da smanjim avatar
e baš neæu zato jer neznam, tak da æ ga promijenit.
svaka èast na savjesnom izvršavanju svoje vutra.org dužnosti.
:x
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
e moram da pohvalim ove nase Admine ili bar onog koji se setio da otvori onaj novi sektor za teme koje nikom nece trebati :D

Bravo majstori pokrenuli ste se

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:talas:

e sad cu ja na odmor :p
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
uzeo si mi rijeèi (èitaj, smjalice i slova s tastature) iz usta.
svaka èast administratorima,najbolji ste.