kvalitet foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Lepo je videti na forumu, da se forum jaèa i širi ali moramo pripaziti na kvalitet

Kvalitet foruma mi se èini polako trenutno pada!!!
Puno dobrih postova ali mnogo nereda pa se sve izgubi.
Zato u temi sve i svašta pišite o sebi, svojim dogodivštinama... a ostali postovi nek budu vezani za temu
zato èemo malo malo reda zavesti :wink:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
mislim da sa spamovima nije problem buduci da forum sluzi za napucavanje ljudima informacijama nebitno kakve one bile ako nekome ta informacija puno znaci...tako da ...kontam nije pala kvaliteta foruma nego vise nema puno osnova objasnjavat ljudima jer vec je sve vise/manje napisano na forumu...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Kvalitet je pao!
Na forumu ima ogromno još napisati,da bi bile osnove barem više manje obuhvaèene
U nutrašnjem,vanjskom gojenju ogromno,u ostalim temama takodje
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Pa ne,ali stvarno se slazem sa Slo-Erom da kvalitet foruma odnosno pristupacnost informacijama pada,a morate se sloziti da je ovo forum u vecini informacijskog tipa,u slucaju da covek dodje samo da bi pokupio nekakvu "naj obicniju" informaciju treba mu bar sat ili dva da se snadje jer ima previse nepotrebnih tema....a onda sledi otvaranje teme tipa "KADA DA JE UBEREM" ili "ZUTI MI LISCE"..a o tome je vec pisano..

Ponovo se slazem sa Erom gde sta trebate da pisete, jer galerija slika u VANJSKOM UZGAJANJU pocinje da bude sve osim galerije...

Postoje teme u unutrasnjem i vanjskom uzgajanju "PITAJTE SVE STO VAS INTERESUJE" pa tu stvarno pitajte sve sto vas interesuje (vezano za uzgajanje) ako vec niste mogli naci na forumu....(a ako niste mogli da nadjete ,zapitajte se zasto niste mogli)...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ovako GreenMan ..posto si ti u vanjsko uzgajanju...

Ponovo cu krenuti da pisem posebno o zemljistu,rast u casi,presadjivanje...kao ono prosli put sto sam radi...

A ti se pobrini da obrises moguce postove izmedju mojih dok ja ne zavrsim uvod i kazem ono sto mislim i znam ....mislim da je brisanje postova potrebno da bi ulazni text bio kompaktan i da se ne bi postavljala pitanja pre nego se zavrsi...

Bice lakse srediti vanjsko uzgajanje nego unutrasnje jer je sezona pri kraju,tako da cemo imati 3-4 meseca da u potpunosti sredimo i pripremimo vanjsko uzgajanje za sledecu godinu...

GreenMan ? hocemo li da krenemo :lamer:
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
kvalitet foruma... hmhm

ne znam,

kao da je namjerno blokiran fini protok Energije ovog Foruma,
kao da Realna i Nenametnuta, Osjeæena
podjela uloga nije više Prirodna.
Kao da je Širenje otišlo na pogrešnu stranu,
Potencijali se guše u Potencijalu,
a guše i mene, ne slušaju Iskustvo...

možda ih je i Neprijatelj poslao da zaguše, uspore i skrenu, skoro pa neprimetno, Pravilne Putanje...

možda se jednostavno, napokon, veæi broj inèijih Individua buni, i vièe i jauèe, i tako stvara Kaos Promjene u kojem
nestaje moje uloge...

izgubljena je, pomalo, Svetost Foruma...

ne znam kako se postaviti...

ne želim u Grijeh ulaziti, i naravno da zahvaljujem svima koji su omoguæili da uopæe uðem u Svetu razmjenu Energije, koji su postavili Temelje Razmjene, koji su Održavali i Poticali, od kojih sam uèio i nauèio, koji su Tražili i Traže, pa i svima Izgubljenima...

ne znam kako se postaviti...
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
da,da ovo postaje forum sve i svašta.u zadnje vrijeme piše se o svemu i svaèemu a najmanje o uzgoju.danas sam se logirao,stisnem pogledaj postove od zadnjeg posjeta ima svega.unutrašnje uzgajanje-1 post,vanjsko 0. :(
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
hahahahha domba..
ma nije problem sto ljudi neznaju,ovo i jeste za one koji neznaju i one koji znaju da se razmene misljenja...
problem je sto otvaraju teme gde stignu i postavljaju krajnje idiotska pitanja...razlog tome je verovatno "lenjost"

Predlozio sam Greenu da namesti opciju da svakom novoregistrovanom clanu automatski stigne PV poruka sa pravilima koriscenja i ponasanja..mozda pomogne
 
21.09.2006
0
0
0
ja sam se tek juèer registrirao i odmah sam procitao pravilnik! iako mislim da se malo ljudi pridrzava tog pravilnika!! al nije na meni da o tom prièam!! ja sam dosao nauciti uzgajati kako bi slijedece godine i ja mogao svoju biljku uzgojiti! :twisted:
 
28.09.2006
3
3
0
42
Iskreno, malèice i vlada kaos, veæinom zahvaljujuæi spammanju i offtopièarenju... Ali sve je to èar... Ali malo reda bi trebalo uvest... Veæ sam ponudila pomoæ, pa nudim i opet... Ako treba što prevasti, pronaæi, obraditi neku temu, na raspolaganju sam.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Pazi devojko od bronce, slazem se sa tobom da ima off topica i mozda to i jeste car spontanosti ali to nikako ne bi trebalo da bude u LEPLJIVIM temama gde je jedno vazno doci do dobrog resenja...tu ne sme biti off topica jer su onda zvanicne teme foruma nekorisne i konfuzne...

Sto se tice tema registrovanih korisnika one moraju biti sankcionisane ako korisnika mrzi da cita pa iz tog razloga otvara novu temu....u svakom slucaju podrzavam novu temu o kojoj nije pisano ( ali koji je to deo uzgajanja da nije pisano o njemu )

Sto se tice tvoje dobronamerne ponude za pomoc ,skokni malo do e-maila pa vidi sta treba prevesti...pa ako si raspolozena imaju malo veci textovi za prevod
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Sta li si mi pisala kad je Kobaja editovao na pravilnik :D
Ajde odradi mi to pa idemo dalje ,ako si raspolozena
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ako moze mail na mail ...da ne bi jurio po forumu gde si mi prevela...a time se i bavi ova tema Kvalitet foruma

Molim te ako ti nije tesko posalji mi na mail Replay