Kvalitet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2008
9
0
0
34
Presao sam sve teme na forumu, ali nisam nasao odgovor na svoje pitanje , tako da cu ga ovdje postaviti. Zanima me postoje li efikasni nacini da se utvrdi kvalitet trave ? TJ. postoji li nacin na koji mozemo saznati da li je "prskana" nekim hemijskim supstancama ili je prirodna i koliko THC-a sadrzi u sebi ?

Hvala
 
16.02.2010
5
0
0
41
mene isto muci isto pitanje vec jedno tjedan, al nisam bas pronaso odgovor, cuo sam za neke nacine ali nista od toga nije pouzdano-ja cak mislim da ni nema bas potpuno pouzdanog nacina...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Pa imaš miris,opipaš i pogledaš dobro pa zapališ.Ako nakon toga
nemaš uvid u kvalitetu trave onda ti neće pomoć druge metode.A
ako si lud odneseš u institut na laboratorijsku analizu di će ti reć
da nisi normalan.
A to jel prskana il je "prirodna" nećeš znat dok ne uzgojiš svoje.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Godine napušavanja i pušenja svakakvih dobrih i loših trava vodi do toga da "jednostavno znaš" kad je prava stvar a kad ne. A vidiš po svakakvim čimbenicima, pto je već rečeno, intenzitet i boja mirisa, vlažnost, ljepljivost, i na kraju, sam filing kad svršiš sa smotuljkom.

A opet, nemora značit da ako je ljepljiva i smrdljiva da će bit dobra, ja trenutno pušim neku bezmirisnu, nije nešto ljepljiva, ne osjeti se baš jak miris kad gori, ali udara prebolesno i predivan high ima.....
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
ne znam za vas,ali u zivotu netju prskati travu bilo chim! znachi odradio sam jedan grow samo,dobio neshto malo,ali udara ko zver,ne znam shto bi je prskao bilo chim! Bash bi voleo da se reshi pitanje tog tripa da se trava NE prska bilo chim,kada tje to ljudi da shvate!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
predas se policiji i oni ti to utvrde ,, al onda te ceka sud ,, i platis to sto su ispitivali :)

evo ja znam da je moja bila 1 klasa tj pisalo je (A) sto je za pohvalu posto sam sam sve ukrstao , potrosio na to pet godina .... hahha koje sranje joj.!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Zoki ti si se potrudio sa ukrštanjem i dobio na kraju rezultat potvrđen od mjerodavni oragana hehehehe
Bra znaš šta gajiš hehehe
NoTrippin je dobro rekao iskustvo u pušenju i godine svega kako bi mogao ocjenit jeli Ok ili ne.
I opet to jeste tako od osobe do osobe...
Ja sam probao svakakvih vrsta In i Out i iskreno mogu kad kušam i vidim osjetim vutru reći samo jeli In ili Out i za ovu što je Out uvjek osjetim onaj prirodni šmek koji ona daje.....
Prskanje nikakako nije dobro neznam čim jer to je totalno kemiski i umjetno pa fiulm od nje nikad nije bez neki posljedica kasnije po organizam ili po mozak.....
Sve te metode utvrđivanja jačine teško da mogu baš odgonetnut jeli prskano ili je ukršteno na neki način....
 
07.09.2008
9
0
0
34
Pitao sam zato sto ne uzgajam svoju, zanimalo me izmedju ostalog da li ljepljivost znaci da je prskana ( sto mislim da znaci ) , ne trebate se praviti pametni nego odgovorite ako znate. U svakom slucaju hvala svima koji su rekli neka svoja iskustva i misljenja =)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
prskana trava ne postoji.. dobro mozda neki debilni slucajevi.. a ta ljepljivost znaci da ima vise kristala pa je i potentnija
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nije bitno ni čime je prskana, već čime i kako je hranjena.

Udahni čistu.
Kad izdahneš a da zakašlješ nije dobro.
Ako ne zakašlješ je dobro.
Da, ovo treba ponavljati jedno 2 dana da odu sva sranja sa pluća, pa onda raditi mjerodavan eksperiment.

Puši. Ako imaš sline je dobro.
Ako nemaš nije dobro.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
To sa slinom, isto ovisi od osobe do osobe.

Ovo što ja i frend pušimo je high quality uvijek, i meni ide slina iz usta, stalno pljujem, dok su njemu skroz suha usta.....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja bih onda rekao da vam quality i nije baš high.
Jer dobra vutra je dobra svim stanovnicima ovog planeta, bar što se sline tiče.
Tako da sudbina nije htjela da tvoj frend puši baš TU vutru.

Ali on sudbinu ne posluša i karma vrati krug unatrag na početak odnosno kraj.

:vb_kez:

Hehe, da, točno to GP1
Ili su možda i dugogodišnja testiranja ostalih supstanci u igri?
A odluka je na svima vlastita što ćemo činiti od svog uma i tijela.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hehe:)
Uglavnom,osobno u večini slučajeva "nanjušim" dobar dim,ili ako naiđem na tvrdi grumenčič,tvrd ko kamen od skurane smole,teško se prevariti:)