Kymatica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
weedrane nekad pomislim da svojim djelovanjem brijes desetljeca okorjelih dlaka sa ledja mamuta

gdje su dlake predrasude a mamut narod :)
da nam je jos par takvih 2012 bi se desila 98 :))
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
da.. on je jedan od tih par :]
tek nedavno sam ga skuzio i stvarno ima informativne filmice.. i sve sa prijevodom..
kapa dolje
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
wicca je napisao(la):
kao sto je yami rekao sve to vec znas al si sada samo svjesan toga

meni je bas bilo to sto i nisam znala, samo sam pretpostavljala da je tako, jer u praksi sam uvek sa svojom neverovatnom srecom u svim situacijama odudarala, dok su me od malena naravno ubedjivali u nesto drugo
zelela sam da je tako i nadala se da sam upravu, sada znam da jesam i da smo stvarno mi odgovorni za sve sto nam se desava, kolektivno

ovaj michael tsarion je sledeci na redu da odgledam, posle kimatike nije mi se nista vise ni gledalo
 
07.04.2009
12
0
0
31
ja jedino nisam skuzio onaj dio o zakonu, da li je to bas tak prakticno kako se navodi u filmu? recimo na sudu si zbog nekog manjeg prekrsaja i onda se "izvuchesh" na temelju toga da tvrdis da si prirodna osoba i odbacujes sebe kao korporaciju, mislim zvuci jaako nategnuto, jel netko mozda voljan pojasniti? :D
 
22.04.2009
34
3
0
35
u filmu nema nista da podrzava ono sto kazu, sve se vrti oko iste teme, likovi koji pricaju u filmu su neki studenti koju su ga i pravili. ne kazem da nista sto kazu nije tacno, ovo je samo koment na film.