Kymatica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
pogledao ujutro ali nisam do sad stigao komentar ostavit... (sto zbog onog "wtf" feelinga sto osjetim svaki put kad pogledam nest takvo; a sto zbog sugavog korporacijskog svijeta u kojem jednostavno nemam vremena -.- ) :D

ali mocan je dokumentarac... jako mocan...
bas imam osjecaj kao da sam znao sve "to" o cemu govori ali sada mi je jednostavno "to" pomnije opisano :D
must see... :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Vidite, stanje u svijetu je samo odraz kolektivnog stanja duše naše civilizacije. Sav taj kaos je prvo u nama, mikrokozmos i makrokozmos su uvijek isti u suštini jer je sve jedno, samo prožmeto kroz različite razine manifestacije. Da bi promjenili svijet moramo mjenjati sebe. Svijesnost, osvještivanje je jedini put, svi ostali vode u propast. Kad bi svi pušili vutru to bi zasigurno bio 100 puta pozitivniji svijet :). Svemir je hologram - promjeni jedan mali dio (sebe) i automatski mjenjaš cjelu sliku (svijet).

"Biti živ najveći je strah kojega ljudi osjećaju. Nije strah najveći strah kojega osjećamo; naš je najveći strah preuzeti rizik i biti živ - rizik da budemo živi i da izražavamo ono što doista jesmo. Samo biti ono što jesmo najveći je ljudski strah. Naučili smo svoj život živjeti pokušavajući zadovoljiti zahtjeve drugih ljudi. Naučili smo živjeti prema stavovima drugih ljudi zbog straha da nećemo biti prihvaćeni, da za nekoga drugoga nećemo biti dovoljno dobri."
Don Miguel Ruiz

Čovjek će se suočiti sa svime izvana, ali zadnje s onim unutar njega, uvijek će tražiti krivce izvana, češljati kosu u zrcalu umjesto na sebi.

Osvijesti se danas, suoči se sa sobom danas, (zapali joint danas :D), upijaj i isijavaj pozitivu, blokiraj negativu, i već mjenjaš čitav svemir na bolje.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
dojmilo me to kako sam lagano slusao i gledao ove informacije kroz svoja iskustva... jer se govori o stvarima/emocijama koje nemozemo izbjeci i koje svakidasnje prodju kroz glavu... i sto mi je najvaznije, ima mi smisla i osjecam se zdraviji...
tako da preporučam jer mislim da neće škodit...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
uf, sad sam pregledo sve, brijem da mi je pojelo megabajta i megabajta al isplatio se svaki... odlicno je ovo...

zanima me da li ima kakvih subtitlova za ovo jer bi dao i starcima da gledaju a i stavio bi u klupsku videoteku da ljudi posudjuju..

edit: pitam jer cu skinut preko torenta pa da li su ukljuceni i titlovi unutra ili di se mogu nabavit i da li se mogu uopce.... eto

hvala
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
[YOUTUBE]sQ4Va2flhFE[/YOUTUBE]

[youtube]Qr6oNmOjUlQ[/youtube]

Ja vjerujem da kao vrsta, čovjek definira svoju stvarnost kroz bijedu i patnju. Zato je savršen svijet bio san iz kojeg se vaš primitivan mozak pokušavao probuditi.
Agent Smith :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Michael Tsarion ima isto jedan dobar dokumentarac koji bi se mogao dobro uklopiti u kymatiku. Nije o zavjerama kao zeitgeist i slični, već o ljudskoj psihi i utjecajima društva na nju, o nesvjesnosti i manipuliranju svijesti... tema ista kao i u kymatici. Ali tsarion je profesionalac na tom području, a i dokumentarac je lijepo animiran i nekako profesionalniji.

ArchitectsOfControl.jpg


Ovo je klip iz tog dokumentarca. Heh sviđa mi se kako je lik zayebal ove s promocije prozaca. Kužite, u americi se stvari kao taj prozac reklamiraju na televiziji kao kod nas pasta za zube, nemogu vjerovati, obačavaju sreću u životu, kraj depresije i svih mentalnih problema, pa naravno kad te pretvori u zombija.

[youtube]rr_PemAw27E[/youtube]

torrent fajl: >LINKLINK
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Weedran mislim da ovaj Tsarionov dokumentarac zasluzuje posebnu temu... :D

Upravo sam ga pogledao i fakat sam pod dojmom, Tsarion mi je nekako uvjek bio "najuvjerljiviji" od sve te "ekipe" (sto god to znacilo :D) a i fakat se vidi da lik ne prica samo da bi pricao....

gledao sam i neka druga njegova predavanja i neke dokumentarce i intervjue i fakat je lik onak... informiran ajmo rec :D i uvjek me iznenadi kako te informacije lik spaja...

kad god da sam ga slusao znao sam za neke stvari individualno o kojima on prica, ali on bi ih uvjek spojio i pokazao mi jos dublje znacenje "svega"....

a i da ne kazem da mu je glas massive! :D (bas mi je glas "conspiracy theorist" style :D)

definitivno must see.. cak mozda i veci must see od sveg ostalog...
nemrem ti rec koliko sam ti zahvalan za ovaj film :D

We can accept God becoming man to save man, but not man becoming God to save himself.
-Vernon Linwood Howard
 
21.04.2009
16
0
0
40
Ovo je klip iz tog dokumentarca. Heh sviđa mi se kako je lik zayebal ove s promocije prozaca. Kužite, u americi se stvari kao taj prozac reklamiraju na televiziji kao kod nas pasta za zube, nemogu vjerovati, obačavaju sreću u životu, kraj depresije i svih mentalnih problema, pa naravno kad te pretvori u zombija.


sada im je i pitka voda sa pipe prepuna raznih kemikalija pa tako i prozaca

ima odličan dokum. o farmaceutskoj industriji - Big Bucks, Big Pharma http://video.google.com/videoplay?docid=739609197405993027

a odličan dokumentaraci BBC-a o društvu i manipulaciji od Adama Curtis-a
The Century of the Self
The Power of Nightmares
The Trap - What Happened to our Dream of Freedom
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
odgledao sam kymaticu nedavno i mislim da mi je puls sve vreme bio duplo veci od standardnog..fasciniran sam dokumentarcem..

architects of control-download in progress...