L.S.D. 600w,CT grow......by:Mr GreenSkin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Sljedeci put moram fotkat netopirane bilje i usporediti ih sa topiranima,cisto da ljudi vide kolika je j*beno veća kolicina hedova na topiranim,usudio bi se reci oko 2-3 puta veca...stoga topping rules, plus što sljedeci put obavezno i neizostavno ide i scrog :)))))
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
UBOJSTVO brate :) ...pupaju ko lude....bravo, bravo :) ...super je vidjet nove ljude na forumu s toliko znanja, bez idiotskih pitanja (koja su ujedno odgovorena) i još sa voljom drugim pomagat..svaka čast kolega ;)
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Hvala OPET svima :D osim uzgoja podjednako zadovoljstvo mi donosi i provođenje vremena po ovom forumu,neznam ni sam koliko bi sati bilo u racunici kad bi isao vidjeti koliko sam proveo citajuci sve dok se nisam registrirao :D ali vjerojatno jako jako puno :D

@ DoLaR eto s tobom,Mazarom i BigL-om sam se naviše "zbližio" hehe hvala,hvala,hvala...stvar je da nisam postavljao glupa pitanja u tome što sam prije svega proučio forum,pogledao nebrojene filmove,dokumentarce,odradio neuspjele uzgoje,polu uspjele i jako dobre itd itd.stvarno volim ovu našu biljku,cijenim ju i poštujem.pomogla mi je dosta u životu,a i dalje pomaže.
Trudim se pomoci novim članovima,ali i mene nervira kad pitaju gluparije,otvaraju topice za nebuloze,postavljaju isto pitanje na 5 razlicitih tema jer nemaju strpljenja da im netko odgovori hoće li im biljka uspjet sa obićnom žaruljom od 60W i koliko ce dobiti po biljci,koja je vrsta biljke a okace sliku bebe stare 3 dana sa embrijalnim listicima?!?!?!Suzdržavam se od odgovaranja na vecinu pitanja jer ne želim da me se procjeni ko seronju koji samo pametuje,prosipa kvake i serucka.pomažem onima za koje vidim da se trude,čitaju,postavljaju pitanja uz neku svoju teoriju pa pitaju dali je to ispravno i kako dalje...eto da ne kenjam dalje hvala opet :))))
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Šta je brate, rani mraz kod tebe pao pa biljke sve bijele?


Ma neznam više što da ti kazem.... meni je ovo najdrazi grow... neznam zasto, najljepše mi izgledaju ovako skupno.... ma predivno.....

A tek kad bude SCROG onda cu i sluzbeno svrsavat po ekranu.....

:D
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
Mr GreenSkin je napisao(la):
@Termoking pa nije baš tako,da mi nije stalo nebi ti bio kenjo :D

Ma opusteno, meni je to bilo skroz simpaticno, samo sam se nadovezao na pricu sa DOLARSOM. A da sam postavljao glupa pitanja jesam, jer nisam citao previse po forumu. Vidim koliko se trudis da pomognes ljudima i da te i tudja muka boli a takvih je malo na ovome svetu, i ja sam bio takav nekada kad sam duvao godinama svaki dan po ceo dan. Bio sam vrlo blizu sutini i bogu a sad posto godinama ne duvam zivim bez ideje i vere dani prolaze bez zelje da ih se ponovo setim.
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
I tebi srecni praznici.

Auuu brate ala si za opravio svaka ti cast, a sledeci put mreza? ima sve da prstiiii.

repcina...

You must spread some Reputation around before giving it to Mr GreenSkin again.
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Sve najbolje brate,ma mreža ce biti odlučeno je :D ovako mi nisu osvjetljeni podjednako svi vrhovi,ali ima da scrog opalim i gotovo :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
You must spread some Reputation around before giving it to Mr GreenSkin again.
ful mi je drago, respect
:181:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
52 dan na 12/12 ništa novo se ne dešava,samo se debljaju...temp i dalje 27 stupnjava na svijetlu,20 stupnjeva u mraku,dobijaju 10 ml blooma na 6 l vodes svako 3 zaljevanje,tolike su mi kante,nece biti gotove još sigurno 3 tjedna,jedem se više od muke očukujući harvest,iako ce neke biti prije obrane a neke kasnije...i jedna tužna vijest vezana za moju obitelj,juce su mi ocu stigli nalazi markera za rak,i pozitivni su na rak pluca,tako da sam malo sjeban u glavi.stric je operirao rak debelog crijeva prošli mjesec...ali on ne želi probati sa uljem iako sam ga uputio u sve nego na kemoterapiju za razliku od mog oca koji je odmah danas pogledao par dokumentaraca i odlucio pustiti da mu pomognem,kad budem napravio ulje otvorim dnevnik koji cu voditi sa starim....eto borba je ispred mene...i evo par fotki biljaka.pozz


http://img40.imageshack.us/img40/5744/dsc01702f.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/5130/dsc01695bl.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/1061/dsc01700m.jpg
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Žao mi je radi tvog oca i iskreno se nadam da ce mu biti dobro.

Biljke ti prekrasno napreduju i grow je bomba, ako misliš raditi ulje, mrkvica i mazar su ga radili, pa se posavjetuj sa njima..

Imaš zelene prste, rep +
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
za tvog oca bi bilo najbolje da inhalira ulje pomoću dobrog vaporizera...

mislim da je najbolje da se djeluje lokalno i direktno...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Imas moju podrsku prijatelju u svemu i zelim ti da se drzis dobro....

Svaka cast na biljkama....Familija na prvom mjestu....

:)
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Prekrasne biljke, držite se ti i tvoja obitelj, nažalost znam kako vam je, ali misli samo na to kako će sve biti uredu... Evo rep za biljoze i tvoj trud oko njih :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
metalmaniac je napisao(la):
za tvog oca bi bilo najbolje da inhalira ulje pomoću dobrog vaporizera...

mislim da je najbolje da se djeluje lokalno i direktno...
Moram se složiti s MM, ali i sebi nabaviti:181:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.