L.S.D. 600w,CT grow......by:Mr GreenSkin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2011
229
111
0
..žao mi je zbog tvog tate,nadam se da će ulje i njemu da pomogne;)...
ako bude šta trebalo slobodno se javi ovdje ili PM.. pozz i sretno;)))
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kad čovijek napravi sve u životu onda ga stigne bolest :( ali znam da će ti tata ozdravit od ulja....a strica nagovori jer neznam kaj može izgubit kad zna da će ga kemoterapija dokrajčit.....pa meni je doktor rekao da nebi otišao na kemoterapiju da mu plate milju eura svaki put...ništa drž se brate...biljke ti neću ni komentirat sve se zna :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
mr.green...familija je na prvom mjestu tako da učini sve da im pomogneš...ako je stari pogledao te dokumentarce i prihvatio ideju pa nek onda popriča i sa stricem, ipak su braća...valjda će ga nekako uvjeriti...znas kak se veli, zdrav čovjek ima stotine želja, a bolestan samo jednu...DA OZDRAVI
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....mr green-zao mi je za tvog tatu al kad vidim kakve biljke imas ne sumnjam da ce to ulje izljecit rak, jos da je i strica nagovorit pa krenut putem alternativne medicine......sretno i respect za biljoze.....
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Ljudi hvala vam svima,znaci puno mi podrška,ne visim više ni po forumu toliko,javim se sa još kojim reportom do kraja,hvala još jednom.pozz
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Srasno, zelim tebi i tvojima svu srecu sveta u predstojecoj borbi i neka bude sto uspesnija.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
You must spread some Reputation around before giving it to Mr GreenSkin again.
sve znaš
:sun2:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Jeeeej,pala je prva berbica,skinuo san sinoc najmanju biljku koja nije bila topirana,moj maleni izrod koji je ostao mali jer su se ostale razgranale i zaklanjale ju cijelo vrijeme.
prva je procvjetala od svih i došla do kraja,
namjerno sam je skinuo mrvicu ranije da bude uplifting high

Triming :)


neki hedovi


Hed


Skupna :)


Hed blizu


Suhi hedic izbliza


E sad malo zabave....Svemirski Koljac po receptu Mr GreenSkina :D

100 gr maslaca u lonac,zatim triminzi i popcorn budovi,voda da sve to pokrije,zatim pustiti da proključa,smanjiti vatru i kuhati na laganoj vatri uz mješanje 1ipo sat

Rezultat :D


Zatim sadržaj lonca procjediti kroz gaze ili sitnu cjediljku u keramicku zdjelu,dobro isdjediti,
izgnjeciti biljnu masu iz gaze jer u na njoj bude najviše masla otopljenog.

Rezultat :)


Keramicku posudu staviti na hlađenje ili vani ili u hladnjak,tako da se maslo koje je lakše od vode odvoji i stvori koru na površini zdjele.
Mali trik...kada se maslo ohladi i skori probiti rupicu na kori masla uz sami rub zdjele i nagnuti da ona voda od dolje iscuri van i zatim jednostano pokupite maslo sa žlicom :)

Rezultat :D


Listici i hedici makon kuhanja i cijeđenja :)


Idemo dalje :D
U posudu zamješati 200 gr glatkog brašna sa vrečicom vanilin šećera i praška za pecivo...


U drugoj izmiksati sa mixerom 200 gr šečera i ZELENO maslo :D


Ludi mix :D


Maslu i šečeru dodati mix brašna,vanilin šečera i praška za pevico,2 jaja,3 dcl mlijeka,ja stavim i dosta ruma hehe,ali to po želji,smrvljenje kekse sa čokoladom :D


Čokoladu u prahu :D


Istresem u tepsiju, 45 min na 180 stupnjeva,nakon toga ohladim,pobacam šečera u prahu,sijecem i idemo :DD




Dobar tek vam želim zelena družino :D
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Samo da nadodam da su 2 komadica doza :D Otac je sinoc probao i jutros samo pozitivni komentari :)))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:chef2: :bong7bp::drink::gband::happy031: :snooze:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Gozba :)))) Pušim hedic,jedem kolač,i još imam malo masla što je ostalo ako bude potrebe za mazati na kruh sa marmeladom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
hehe svaka čast, eto skoro smo u isto vrijeme, da ja nisam morao ranije...
Ne da mi da ti opet dam rep+, moram jos malo okolo dijelit :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
uvali stricu kolače bez da on zna, vidjet će da nije ništa strašno pa možda i on pristane na terapiju uljem!

inače, svaka čast na dekoraciji kolača (zadnja slika), baš me nasmijalo...
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Hvala,hvala,hvala.:D
BigL ovo je samo predberba :D Mome starome su 2 komadica kolaca dosta,meni 4-5 ali bogami šora li ga šora :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.