L.S.D., Blueberry i Exodus Cheese, Hps & Led

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Prije dvije godine i nešto sitno bio je prvi dnevnik, tu možete vidjeti kako je to izgledalo https://www.vutra.org/threads/wonder-woman-250-w-dual-spectrum-i-eventualno-lst.13622/
U međuvremenu je bilo nekoliko pokušaja i bilo je interesantnih iskusatva s režimima i vrsti svjetala za uzgoj.
Jedan od tih pokušaja je bio i s jeftinim led cobovima, priveo sam grow kraju i nije bilo tako loše, dim je bio dobar ali količina je podbacila u odnosu na hps, i bio bih tom panelu dao i drugu šansu ali je jedan cob počeo žmigati kad se zagrije tako da mi se nije dalo više zezati s tim pa sam odlučio ovaj put dvije biljke odraditi u drugom boksu i to samo cvjetanje:puuuh::

U boksu di je 250w hps lampa odradit ću vege kojih 25-30 dana, a onda nakon toga jedna od dvije Bluebery skupa s Cheese-om idu u drugi boks di ih čeka isto led, ali ovaj put V-tac žarulje od 12 w i to njih maksimalno 24 što "plavih" što "crvenih", rekoše da je dobar omjer 70-30 pa ćemo to po putu rješavati kad dođe na red:popcorn::i naravno, to se može stalno mijenjati odvrtanjem nekih žarulja ako je prevruće ili iz nekog drugog razloga:eek:

Biljke nisu isti dan nikle jer nisu ni proklijale isti dan, Lsd je najveća desno, a bliža lijevo je Blueberry i ona je nikla isti dan kao i Lsd. Druge dvije su lijevo dalje je mlađa Bluberrica i desno bliže, beba Cheese.
Najstarije su nikle 9. 8. i taj datum se računa kao početak uzgoja.
Još da spomenem da ću gnojit s Hesijem i sad kad su biljke presađene i Lsd topirana, dobro sam zalio s Rootom i izgleda mi da im je prijalo:)

Evo slikica kako to sve skupa izgleda:puuuh::

12. dan
DSCF7174.JPG
 

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Tnx Bud,
upravo kako si rekao, ali moram priznati nakon dvije godine eksperimentiranja opet se vraćam 18/6 vege i 12/12 cvat, jer mislim da nema boljeg režima u odnosu uloženo/dobiveno.
Svjetla ću i dalje mijenjat koliko financije dozvole ali za sad hps je prvi izbor, a drugi led žarulje, pa ćemo vidjeti rezultate zajedno i na koncu ocijeniti potencijal:gled::joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and hazeri