Lava lampe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Ima li među vama tko voli lava lampe? Ja ih osobno obožavam! Presavršene su mi :D
Obožavam zapaliti u miru svog doma, pustiti laganu glazbu tipa Floyd, Sigur Ros, Doors, Haustor, Pepper, Radiohead... uglavnom i samo gledati u lampu u mraku dok obasjava sobu u boji lampe..

Neznam, stvara neku posebnu atmosferu :). Sumnjam da sam jedini na forumu, da vidimo vaše ako ih imate?

Evo moje, svjetloplava sa malo tamnije plavom lavom, na slici je isključena, al eto :icon_lol:


 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
a hebo sad ne stavljam ti slike nikako pa kad sam procito sjetio se da tu imam slike.

uglavnom mala je i svijetli u više boja i bila je u lidla jako jeftino nekih 50-70 kuna i veseli.
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
ja citao neki zakon u EU zabranjena ta lava lamp

Razlog? kao postoji standard kod tehničkih uređaja i njihovog oslobađanja temperature oko sebe.

Kao standard je neki 40-50C dok ta lampa ide do 80-90 stepeni jos ako je slabije kvalitete zna se desit da zapali npr ormaric na kom stoji...
nisam vjerovao to ali sam mjerio stvarno je prevruće i od tad me strah bio ostaviti je da radi, te sam je šta* BAČIO haha