Lazna marihuana ili ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.04.2013
25
0
0
Pre jedno mesec dana sam se setala sa drugaricom do jednog sela, to selo je odaljeno 5km od grada, i kad smo došle tamo naisle smo na marihuanu, bilo je mnogo marihuane, i na putu do tamo a i na groblju tamo mnogo raste. I naravno obrale smo hedove da pusimo al se nismo naduvale, malo samo smo imale čudan osecaj al nije to bio onaj high osecaj. bilo mi je i malo muka posle. Tad je bila sredina jula i hedovi su tek poceli, verovatno se zato nismo ni naduvale, al ta marihuana koja raste i pored puta, da li je to tkz. Industrijska marihuana ili ??
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Malo vise knjige u ruke . Uostalom sve pise na forumu , ne verujem da ce sad neko da se koci da ti objasnjava sta si ti videla (pusila) .
Lazna mari jao be :D Jos u najnovije :D
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
istina nemožeš se napušit od "nezrele" trave pogotovo ako je ni ne osušiš kako treba.da si stavila slike mogo bi ti neko potvrdit,al kako da mi znamo da niste pušile koprivu?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ti si popušila ko zna šta, možda i neku ambroziju. Industriska konoplja ne cvijeta a kamoli da ima hedove u doba koje ti navodiš prije mjesec dana što bi bilo cirka polovica sedmog mjeseca. Šta god si popušila loše si popušila :ludaci_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
23.02.2008
1.048
1.455
188
WeedLala - Pusile ste neku industrijalku, zato se niste napusile a i zato vam je posle bilo muka.
No joke - odakle ti to da industrijalka ne cveta a i to da nema hedove?
ona raste isto ko i ova nasa
samo sto ima veoma mali procenat kanabinoida.
 
02.04.2013
25
0
0
Al meni je isto tako bilo malo muka i kad sam od dilera kupila, al ipak mislim da se nismo naduvale zato sto je bio jul, a možda je i industrijska :(
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
WeeDiC je napisao(la):
WeedLala - Pusile ste neku industrijalku, zato se niste napusile a i zato vam je posle bilo muka.
No joke - odakle ti to da industrijalka ne cveta a i to da nema hedove?
ona raste isto ko i ova nasa
samo sto ima veoma mali procenat kanabinoida.

Industriska počinje cvijetati skraćivanjem dana, što sigurno nije polovicom sedmog nego početkom osmog. Ja neznam di sam ja rekao da industrijska nema hedove nego da u polovici sedmog nemože imati ni cvijet a kamoli hedove. Nasadi u Hrvatskoj počeli sa cvatom prije tjedan dana.
Mora da kod vas u srbiji sade samo automatic industrijske sorte :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
WeedLala je napisao(la):
Tad je bila sredina jula i hedovi su tek poceli, verovatno se zato nismo ni naduvale, al ta marihuana koja raste i pored puta, da li je to tkz. Industrijska marihuana ili ??
To je marihuana "krajputasica" i najcjenjenija je droga koja je poznata covjeku.
O cemu se radi? Ta marihuana, krajputasica, pocne djelovati tek nakon 12 godina od dana konzumacije. Jest da se dugo ceka, al kad osljaka nista joj ravno nije . Jos kad uzmemo u obzir da raste svuda po selu i da nam je dostupna u svakom momentu stavio bih je u sam vrh najpozeljnijih marihuana koje su nam dostupne.
Jedina mana, jest da zvuci nevjerovatno al ima manu, je ta da, ukoliko zelis da budes high na nekoj zurci moras da je konzumiras 12 godina ranije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.