LED auto 1grow 660w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Možeš iz lagano obe odozdo. Ne pretjeruj. Takodjer, probaj ih malo rastegnuti ako ide. Polagano samo. Da dodje svijetla i u sredinu biljke jel.
 
29.03.2022
19
23
3
32
Pozdrav,evo ja sam klasični primjer kako sve krivo napravit hahahha taman kad se popravi jedno onda se pokvari drugo skuzim da fali dusika pa se popravi na tjedan dana pa onda opet nešto...i sad smo došli do ovoga,sumnjam da nešto fali jer je zadnje zalijevanje bili sa svim blum busterom terra florom calmag seeweed tako da pretpostavljam da moze bit samo nutri burn Al opet nebi smio bit jer je sve dodatno u donjim granicama pa ako je neko imao ovakvu situaciju nek kaže svoja iskustva jer sam debelo zinuo na cvijetanje 20220520_225456.jpg 20220520_224725.jpg 20220520_224707.jpg 20220520_224652.jpg mjerio sam runoff i ispada 5.5-5.6 tako da pretpostavljam da to utječe....
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.764
10.103
358
Nije nutri burn, mogao bi biti manjak kalcija. Al opet možda ga ima dovoljno u zemlji, al ga ne usvaja zbog niskog ph. Što bi @Bizzzo reko, prvo flush sa uštimanim ph na 6.5-6.8, pa onda pratit dalje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
29.03.2022
19
23
3
32
Flush odraden prije pola sata na svima koje su pokazivale defekt vidjet ćemo šta kaže doktor @bizdali da slijedece zalijevanje stavim pola doze svega ili punu ili nesto savim trece
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
@leddom
Oprema je sasvim uredu + (co2) bomba!
i šteta je da ih tako par puta šokiraš i izmučiš,znam da je 1. grow ali...NEMA ALI! :)
aj sad ozbiljno

Kako se ponašaju poslje flešanja?
Koju ventilaciju koristiš za ispuh i šta imaš unutra od ventilatora,nisam uspio naći?
Definitvno idući put idi sa Light mixom,uzmi si jednu vreću ako hoćeš baš all mixa pa kad ti padne zemlja od zaljevanja nadodaj svakoj malo (u kasnijoj fazi)
Poslje svakog zaljevanja prođi malo rukom po površini i ne daj da se stisne zemlja (Neznam kako zaljevaš ali nemoj direktno mlaz vode,makar rupice na čep sa iglom i ne žuri sa zaljevanjem!)
Što se tiče hrane nakon fleša ja bi išao sa pola doze za ove ranjene jer si ih flešom išao resetirat (kolko-tolko) i šteta bi bilo da opet napraviš glupost,zato oprezno i prati kako ih hraniš i kako reagiraju.(Definitivno veći problem je kad prezaliješ nego da ostanu žedne i objese se,tako je i sa hranom,bolje prvo manje hrane dok ne vidiš kako se ponašaju nego da ih pretrpaš i lockaš.)
Skini ove listove koji su skroz požutili i posmeđili i prati dali se širi to na druge listove pogotovo sad period poslje ispiranja.
Bit će ti ovo dobra lekcija,samo naprijed,bit će to dobro kad se uhodaš,mani se previše informacija za početak,vrlo je jednostavno kad im osiguraš osnovne uvjete,kasnije ćeš kroz iskustvo dobit informacije gdje možeš šta poboljšat.

Živio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: milan75 and Mravak
29.03.2022
19
23
3
32
@Crazy Smoke unutar boxa je jedan oscilirajuci ventilator koji puše po njima i jedan stupni koji je stavljen horizontalno da puše po zemlji.Nisam ih prezalio više sam imao problema sa suhocom zemlje jer dok sam dodavao co2 dizao sam temperaturu na 30stupnjeva pa se brzo srušila zemlja trebalo je zaljevat svaka 3 dana,sad sam odustao od dodavanja co2 jer nemogu temperaturu spustat bez da ispuh radi na jako.sad iskreno više neznam jer sam u calmag lock ili deficiency ovo ću izgurao nekak do kraja pa šta bude bude.ja pretpostavljam da je definitivno zeznulo to što mi je ph dosta dugo bio prenizak i sad nikako da se to ispravi uvijek mi je runoff jako nizak....sljedeći setup ide klima, umjesto jednog horimola stavljam jedan lumatec za probu, co2 controler da se nemoram brinuti više za co2...sad to ovak izgleda neke su baš dobre Al većina su bolje nego ova,ova je najgora 20220526_222724.jpg a ova je jedna od boljih 20220527_162022.jpg sad sam u 65 danu +-koji dan
 
29.03.2022
19
23
3
32
Pozdrav,može zatvaranje teme, vaganje na kraju pokazuje 1.5kg sušenog uz sve greške i gluposti ja sam zadovoljan. Lumatec 600 je narucen i baš me zanima razlika između lumateca i hortimola te dali cijena opravdava lumatec,narucen i co2 controler da se ne moram mučit sa manualni namještanjem co2.Nakraju ovo zutilo na listu je bilo light burn,a cjelo vrijeme sam mislio da je cal-mag deficenci. Upravo sam u izradi kolačića i baš me zanima kako će to ispast jer kuhinja i ja ko krava i balet.U svakom slučaju hvala svima na pomoći i informacijama i nadam se ubrzo boljem dnevniku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123