Led grow box kit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Pozdrav svima na forumu , ovo je moj prvi post jer jako puno odgovora vec ima negdje po forumu. Kako sam totalna neznalica u uzgoju a zelio bi uzgojiti nekakvu kolicinu za napraviti Rick Simpsonovo ulje i to u sto brzem roku zanima me dali je ova ponuda povoljna: http://growgenius.co.uk/product/led-grow-tent-kit/
znaci uzeo bi 600w led i 1x1x2 box. I dali je moguce za te novce dobiti bolji set. Hvala
Ako post nije na dobrom mjestu isprike adminima
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ne razumjem, govoriš jedno a u linku drugo. To u linku je mali box i 180w led panel u tom kompletu. kad preračunam u kune izađe 2800 kuna. Normalno da je skupo. Iako pišu da je kvalitetan taj led panel čisto sumnjam u to. Gle za 1000 kuna uzmeš prek neta Mars hidro od 400, box nađeš prek oglasa, filtere prek neta i imaš za iste pare duplo jači i veći box. Otvoriš ebay i naručuješ dio po dio, ne cijeli box, jer komplete obično precjene.
 

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Hvala na odgovoru No joke .
Kad se link otvori ispod ima dodatne mogućnosti za 600w led i veći box . Ispadne oko 4500 kn ( puno u vražju mater ) kao neka akcija pa sam se uhvatio. Nemam iskustva s ovim stvarima pa sam mislio nategnut se i uzet sve gotovo da nešto ne zaj...m . Inače kad bi htjeli uzet nešto s 600wata i boxsom šta bi bio vaš best buy '?
Ili ako postoji takav topic na forumu o tim stvarima ?
hvala unaprijed
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Sad ću ti ja reć kak bih ja to izveo :)
Predpostavljam da si iz HR. E fino vidiš onu sličicu gore od sponzora na kojoj piše "Headshop", klikni na nju pa pogledaj malo šatore za uzgoj, dosta su povoljni i kvalitetni. Uzmeš za 1200 kuna kod njih "Eco box 150x150x200" e onda samo sa aliexpresa ili ebaya pikneš Mars Hydro led panel od 700w koji dođe cirka oko 1600 kuna i za ostale pikanterije još izdvojiš 200 do 500 kuna i prođeš dos povoljno a kvalitetno opremljen. Mislim može se to i za manje ako imaš vremena pa tražiš polovno ili po oglasima. Da imam nekih 3500 kuna ja bih sigurno se opremio na ovaj način. Imaš o svemu na forumu, koristi tražilicu u desnom gornjem kutu. Upišeš pojam šta te zanima i peglaj. Sve budeš našao već ;)