LED Led high thc & cbd grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.214
1.098
Trøndelag
Ime vašeg dnevnika: Led high thc & cbd grow

Datum nicanja sjemenke:

Početak vegetacije:

Breeder:
Anesia seeds, Expert seeds, Growers choice seeds

Strain: Bruce Banner #3, Gorilla Glue #4, Charlotte's Dream cbd, San Fernando Valley x Purps

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Topping, Main-Lining, Defoliation

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 50-100

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 100

Nutrijenti: Plagron, Green buzz liquids, Advanced nutrients, Hesi, Aptus, Guankalong

Ostala oprema: Homebox prepravljen na 90x70x160, Cree cxb 3590 db bin 3500k

Dodatne informacije: Sjemenke jucer stavljene u vodu i nakon 24h klice 3-4mm te su stavljene u zemlju. (6.4.2020)
Zemlja u kojoj sadim je Gold Label custom mix 60-40% soil-coco sa jako malo nutrienata u sebi dovoljno tek za 10-14 dana.
Zemlja je strukturom gotovo identicna Canna Terra Professional plus ali mrvicu finija pod prstima i dosta prozracna.
Od nutrijenata cu koristiti hesi gnojivo sa ostalim dodatcima po potrebi. Kod presadivanja u velike potove cu dodati Guankalong seagras, uz Green Buzz Liquids more roots i alfa boost planiram izgurati skoro citavu vege, po potrebi ako zatreba i hesi tnt. Grow box je moj prepravljeni Homebox 90x70x160 i svjetlo Cree cxb 3590 db bin 3500k 100w ukupne snage. Opis sorti ispod u slikama
Toliko za sad, kako grow bude odmicao tako cu pisati o planiranim treninzima i ostalome.

Slike:

9404.jpg 9405.jpg 9410.JPG IMG_9443.JPG Bruce Banner #3.png Charlotte's Dream CBD.png Gorilla Glue #4.png San Fernando Valley x Purps.png
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jebački strainovi bro,sve na mjestu,apoteka,sretan grow, i pls usput daj mi info na pm o rasvjeti!! :respect: :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: Jesi li blizanca pokušao održat na životu? Baš bih želio tako nešto probat 28,5 thc:smoke: Ideš li sa većim potovima od ovih što su završile? :clap::za prepravak boxa. Sretno... :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.214
1.098
Trøndelag
Hvala Hammer, nisam sam ga spasavao, jednostavo sam ga iscupao i bacio, starija seka je stabilna tako da mi se ne da zezat sa tom malom. S obzirom da je imala samostalni korijen uspjela bi sigurno samo nemam mjesta za nju. Idem sa velikim potovima od 10L skoro pa duplo veci od proslog growa :)
Kod mene svaki grow nesto novo, ne volim kad je monotono pa stalno nesto izmisljam, sad sam presao sa moje omiljene zemlje na ovu novu pa se nadam da me nece doci glave :D
Ovo za thc otom potom, nista ja njima ne vjerujem :D